![Вывихнутые движения от напряженияю Вивихнуті рухи від напруги](https://tomalogy.com/images/2025/01/Вывихнутые-движения-от-напряжения.webp)
Вивихнуті рухи від напруги.
Напруга (за словником Даля) – стан напруженого, сторонніми або своїми силами; велике зусилля, старання без відпочинку або переміжки.
Напружувати – напружувати сили, посилюватися, намагатися щосили.
Напруга – це стан контролю за тим, що відбувається. Це спроба кожної людини на землі тримати те, що відбувається, під контролем, у результаті чого ми маємо звуження свідомості. І кожен знайшов свій неповторний маленький світ, який він знає, розуміє і якого не боїться. Цей світ кожен знаходить у спосіб зведення невідомого до відомого, звичного, де ми можемо жити, чинити і говорити механічно від нескінченного повтору і де нам не потрібна усвідомленість.
Інша справа – невідоме, в якому механічних навичок у нас немає. Тут нам необхідна усвідомленість або тотальний контроль, для того щоб справлятися з тією життєвою необхідністю, в якій ми не можемо діяти із закритими очима. Звужуючи свідомість, ми вкрай гостро відчуваємо соціальну напругу через насильницьке відображення соціуму в нас і тяжко й болісно намагаємося впоратися з життям.
Ми не знали нічого іншого, як жити напружено і тотально контролювати своє життя і життя іншого. Жити розслаблено, медитативно і при цьому справлятися з життям – це завдання нової людини, яке не терпить зволікання. Людина від напруги згорає. І потрібна нова людина, яка буде ростити усвідомленість і осягати мистецтво життя у відкритому розумі. Вона не буде використовувати «буферні зони» як укриття. Вона буде в силу інтенсивності здійснювати прямі дії і завершувати кожну мить, не створюючи психологічної пам’яті. Вона перестане ховатися за відсутності вільного часу, створюючи механічно одну й ту саму можливість бути постійно зайнятим, яка б могла повністю виправдовувати її відсутність у всьому. Цю мову людина добре розуміє, бо це мова соціальної зумовленості: не мати вільного часу – наш порятунок, він нам дає змогу уникнути багатьох непотрібних клопотів.
Або інший, не менш поширений варіант – заспокоювати й утішати себе знанням, що в запасі є багато часу, і нескінченно відкладати кожну мить, яку відкласти неможливо, бо за кожною відкладеною миттю стоїть наступна. Вам дуже пощастить, якщо, пристрастившись до відкладання, ви одного дня схаменетеся і струснетеся, перериваючи внутрішній сон: усе, що ви намагаєтеся відкласти, – це і є ваше життя. Ключем до життя є усвідомленість, її пробудження, яке дало б змогу висвітлити й пробудити нас до реальності життя.
Емоції розвитку:
- Усвідомлювати напругу, не пригнічуючи
- Бачити, що стоїть за напругою: страх за себе, за своє обличчя, страх власної невмілості та вимога вправності, уникнення, спроба передбачити або тотальний контроль за всіма соціальними та особистими проявами
- Усвідомити себе: чи є у вас місце без напруження, коли ви не контролюєте, створюючи спазм енергій і різко рухаючись поштовхами, або коли безтурботно відпущені
Усвідомлювати прояв напруги та розслабленості - Бачити і проживати те й інше, не обмежуючи ні того ні іншого
- Усвідомити основне напруження, особисте воно чи соціальне
- Розглянути особисте занепокоєння з приводу свого життя
- Бачити й усвідомлювати соціальний страх і занепокоєння
- Бачити їхні комбінації, не обмежувати звуженням, ставленням
- Досліджувати свою напругу день у день невтомно
- Бачити все як воно є
- Розслабитися
- Померти для минулого
- Почати текти
- Жити в дозволі
- Відповідати на момент
- Проявляти себе у всій повноті
- Відпустити себе
Вивихнуті рухи від напруги.
САМОПІЗНАННЯ
Навчання «Методу БУС»
![](https://tomalogy.com/images/2023/03/tomalogy_samopoznanie-300x210.jpg)
Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.
Вивихнуті рухи від напруги.