
Завзяття – липовий показник чесного наміру.
Відчуття знання самого себе без самопізнання і внесення усвідомленості в те, що відбувається, дає нам змогу розігрувати це саме те, що відбувається, згідно з власним уявленням і так само до цього ставитися. Головним у ставленні до самого себе та інших є ступінь нашої душевної рівноваги та емпатія – найтонше чути те, що відбувається, на іншому, глибинному рівні емоційного відчуття, що стає нам підвладним через причетність до іншого або інших. Коли ми не обмежуємо рух іншого, а просто бачимо, не намагаючись винести вердикт, дозволяючи йому залишатися собою, але водночас вчимося розуміти те, що ним рухає.
А рухає нами щоразу щось своє, якийсь власний інтерес і якийсь підсвідомий мотив, який і нам часом невідомий. Наприклад, робити все з особливим завзяттям. З боку ми бачимо завзяття як капітальне вкладення власної енергії, не шкодуючи себе і сил, у те, що відбувається, щоб домогтися в кінцевому результаті успіху. Завзяття у нас мимоволі викликає повагу, особливо якщо воно нам не притаманне і ми ніколи так демонстративно не викладалися. Чому демонстративно? Тому що завзяття – це демонстративно-показовий прояв себе на очах у інших.
Завзяття має показати, з якою бойовою готовністю ви беретеся за цю справу і скільки ентузіазму, що підтверджує ваші чисті наміри, у ваших очах. Такий ускладнений показ простого наміру свідчить про те, що спочатку ви виконуватимете взяті на себе зобов’язання з великою палкістю, з бравурним ентузіазмом і особливим блиском в очах, привертаючи й доводячи свою спроможність перед іншими. Але щойно ви залишитеся без свідків свого громадянського подвигу, ви почнете зменшувати оберти, і дай вам Бог не втратити до закінчення процесу ваш трудовий запал. Увесь показовий ентузіазм зі збору поживного віддзеркалення було завершено, а разом із ним випарувалося і показове завзяття. Бо тільки тоді, коли вам потрібно подолати внутрішній опір, на внутрішню боротьбу з самим собою і придушення цього опору компенсаційно потрібне завзяття, яке возз’єднає розрізнені частини і створить енергетичний показовий залп на коротку дистанцію. Наступної миті без підтримки й уваги воно почне розпадатися й гаснути; воно тільки захистило й створило потрібне враження для себе та інших, показавши хибний намір до праці й того завдання, яке треба розв’язати. Потім інтерес падає, і оголюється бажання від усього того, що звалив на себе з таким ентузіазмом, позбутися і продовжити своє звичне життя.
Емоції розвитку:
- Усвідомлювати себе в прояві завзяття
- Такий потужний показник вашого наміру: кого і в чому ви намагаєтеся запевнити
- Що ви саме та єдина людина, якій тільки й можна доручити цю відповідальну справу
- А тепер не відводьте погляду від себе – будьте, будь ласка, усвідомлені
- Подивіться насамперед, на скільки за часом вам вистачає проявляти таке показове завзяття
- Не пропустіть момент побачити, як ваша гарячість починає остигати, поступаючись місцем холодності
- А тепер дивіться, які думки до вас приходять на допомогу, в ім’я уникнення того ж самого, до чого ви так завзято прагнули
- Виявляється, досить психологічно прикриватися завзяттям – і ви зможете обдурити себе та інших, склавши про себе думку і створивши імідж ділової людини
- Яка при цьому завалюватиме будь-яку справу, але щоразу дуже творчо, посилаючись щоразу на нові обставини
- При цьому його «творчості» не буде меж, тому що істинний його намір – це відбитися від усього того, що він не бажає робити і де не бажає бути
- А завзяття – це амнезія і пил в очі, щоб інший був запевнений у його цілеспрямованості
- Вкладіться в зростання
- Живіть у прийнятті себе
- Пам’ятайте про спостерігача
- Відпустіть себе
Завзяття – липовий показник чесного наміру.
Емоційні перипетії
- Щастя – притулок від бід
- Невмілість, прийняття на благо
- Привід для власної близькості
- Бравурний марш цілеспрямованості
- Вивихнуті рухи від напруги
- Дія
- Не виходити в дію
- Діяльність
- На благо самому собі
- Образа (на ображених воду возять)
- Емоційна збудливість і найнижча покірність
- Знакова незадоволеність
- Самодиверсія – як спроба наполегливого самовдосконалення
- Несусвітня муть підозри
- Переважний інтерес
- Любов – перший смак парадоксальності життя (ненависть до себе)
- Деструктивність
- Про справедливість (Разючий меч справедливості)
- Прагнення до перемоги (Знаходячи поступ)
- Злети і падіння
- Роздратування. Пастка власних уявлень
- Злоба. Дикий танець. Антологія крику
- Лихослів’я – загубленість у самому собі
- Злопам’ятність – озброєна до зубів пам’ять
- Завзяття – липовий показник чесного наміру
- Істерика – нестерпність власного існування
- Лик жадібності
- Жвавість придбання, шопоголізм, оніоманія
САМОПІЗНАННЯ
Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.