Команда Центру Томалогії з 2002 року займається навчанням, консультуванням та тренінгами, як фізичних, так і юридичних осіб за власною запатентованою нами методикою.

Серед наших юридичних клієнтів такі компанії, як: 

Усі наші консультанти та тренери – це сертифіковані за 4 рівнями фахівці.

Команда Центру Томалогії

НАША ІСТОРІЯ

Команда Центра Томалогии

1995

Ми – це колектив однодумців, які, у 1995 році, під керівництвом Тома Є.Л., об’єдналися для вивчення дослідження впливу свідомості на ключові аспекти життя людини. У процесі практики були вироблені прості, ефективні методи та підходи, що дозволяють сучасній людині максимально реалізовувати свій життєвий потенціал.

1999 року ми випустили книгу “Путівник самопізнання”, а 2003 року запатентували метод Безоцінного Усвідомленого Спостереження (скорочено Метод БОС), як спосіб боротьби з неврозами (Деклараційний патент МОН України № (11)62859 від 15.13.2022).

Докладніше про нас можна прочитати тут >>>

Команда Центру Томалогії

Компетентність, проникливість, орієнтація на результат, Чуйність, уважність, усвідомленість.

Команда Центру Томалогії

Томалогічний підхід до самопізнання та розвитку людини.

О томалогии. В процессе взаимодействия с лайф-коучинг

Томалогія – це школа практичної психології.

Томалогія використовує методи самопізнання для дослідження про механізмів роботи розуму. Механізми роботи розуму – це сукупність взаємодії усвідомлюваних та неусвідомлюваних процесів, які протікають у психіці людини та впливають на її психічне здоров’я, а також стосунки з собою та оточуючими.

У контексті роботи механізмів розуму томалогія приділяє особливу увагу дослідженню взаємозв’язку між психічними станами, емоціями та переживаннями людини та її мотивами.