Сімейний психолог

Семейный психолог

Сімейний психолог допомагає будувати відносини, долати непорозуміння, накопичені образи, конфлікти і т. д. Сімейний психолог допоможе пройти через труднощі відносин (виховання дітей, конфлікти, зради, образи, непорозуміння, ревнощі, пристрасть, прохолода, родичі тощо) , Від 1000 грн./год.

Сімейний психолог

Ми охоплюємо весь спектр сімейного психологічного консультування: формування відносин, безпосередньо сімейні відносини та перипетії, вихід із відносин. За допомогою нашого консультанта ви отримаєте повну підтримку та здатність бути в цьому гідно.

Томалог-супервизор Центр Томалогии

Центр Томалогії – це центр практичної, що розвиває психології. Наші консультанти – це професіонали у галузі психології. Успішний досвід їх консультування починається з витоків зародження в 1995 році. Як показує практика, методи роботи надійно зарекомендували себе протягом тривалого часу в галузі сімейних відносин, у побудові соціальних зв’язків, у профілактиці депресивних станів, у пошуку супутника життя, в управлінні конфліктами, у різних сферах професійної діяльності, у розвитку та вихованні дітей. Результати перевершили очікування.