Семейный психолог

Сімейний психолог

Сімейний психолог допомагає будувати відносини, долати непорозуміння, накопичені образи, конфлікти і т. д. Сімейний психолог допоможе пройти через труднощі відносин (виховання дітей, конфлікти, зради, образи, непорозуміння, ревнощі, пристрасть, прохолода, родичі тощо). Вартість консультації 2000 грн.

Сімейний психолог

Ми охоплюємо весь спектр сімейного психологічного консультування: формування відносин, безпосередньо сімейні відносини та перипетії, вихід із відносин. За допомогою нашого консультанта ви отримаєте повну підтримку та здатність бути в цьому гідно.

Томалог-супервизор Центр Томалогии

Центр Томалогії – це центр практичної, що розвиває психології. Наші консультанти – це професіонали у галузі психології. Успішний досвід їх консультування починається з витоків зародження в 1995 році. Як показує практика, методи роботи надійно зарекомендували себе протягом тривалого часу в галузі сімейних відносин, у побудові соціальних зв’язків, у профілактиці депресивних станів, у пошуку супутника життя, в управлінні конфліктами, у різних сферах професійної діяльності, у розвитку та вихованні дітей. Результати перевершили очікування.