Психолог онлайн – ефективність у будь-якій точці світу.

Отримайте підтримку та рішення.

Консультація психолога онлайн проходить за допомогою зручного відеозв’язку через Viber, WhatsApp, Telegram, Zoom, Skype.

Відновлення психологічного ресурсу своєчасно та в повному обсязі. Допомога, розвиток, передача навичок поводження з собою. Адаптивність. Гарне самопочуття. Повноцінне життя

Психолог ОНЛАЙН Эффективность в любой точке мира. Получите поддержку и ответ на волнующий вас вопрос в Viber, Zoom, Skype.

Добридень! Ви на цій сторінці, а це означає, що вам потрібна консультація. Ми раді, що ви зайшли саме до нас. Для простоти ми вас зорієнтуємо, які консультації проводимо:

  • Сімейні. Всі питання на теми чоловік-дружина-діти-родичі.
  • Особисті відносини. Це коли ще немає сім’ї, але ви зустрічаєтеся. Коли шукаєте партнера, кохання, дружбу, але не складається. Коли ви довго самотні. Коли стосунки тривають не один місяць, але зайшли в глухий кут або почалися часті сварки, і т.д.
  • Консультації щодо самооцінки. Це і про впевненість у собі. І про лінощі.
  • Про нерішучість. Про здатність обстоювати себе. Про сором за себе та вимоги до себе. Про самоїдство. Іншими словами, про стосунки із собою.
  • Консультації щодо емоційних станів. Фобії, страхи, тривожність, недовірливість. Вина, уразливість, ревнощі, агресивність, дратівливість.
  • Непрощення. І все, що стосується емоцій, що виснажують.
  • Підліткова консультація. Для підлітків віком від 12 до 17 років. Усі питання, пов’язані з періодом дорослішання та адаптації.

Отримати консультацію дуже просто. Залишіть свій номер телефону та ім’я, і ми зв’яжемося з вами протягом дня через Viber, WhatsApp, Telegram.

Вартість:

Вартість онлайн-консультації психолога – 2000 грн. (min 50€).

Про нас та наші консультації:

Библиотека самопознания

Власна запатентована методика

Исследования метода БОН

Передаємо знання, перевірені реальним досвідом

О томалогии и процессах осознания

Екологічно: всі зміни природні

Внимание! Метод БОН толалогия

Навчаємо балансувати себе

Усі психологи пройшли сертифікацію

Установочная лайф-коучинг-сессия

Психологи з досвідом не менше 7 років

Ви вдихнете “свіжого повітря” і ніколи не будете колишніми!

Відгуки:

Дякую за можливість розібратися у собі. Це був гарний досвід та якісна консультація. Не скажу, що було легко на початку. Поступово все почало складатися у житті на новому рівні.
Олена О.
Brand manager
Нелегко було наважитися на самостійний прихід до психолога. У процесі виявилось, що не все так безнадійно. Консультація мені допомогла налагодити стосунки. Навчився повертати себе в мить. Став спокійнішим і врівноваженим.
Віктор К.
Designer
Хочу подякувати за підтримку та розуміння. Мені кожна консультація поглиблювала розуміння проблем. Після консультації всередині спокійно та на душі добре. Чути, що психолог із великим досвідом та розумінням.
Олександра Ю.
Financial Director
Томалог-супервизор Центр Томалогии

Центр Томалогії – це центр практичної, що розвиває психології. Наші консультанти – це професіонали у галузі психології. Успішний досвід їх консультування починається з витоків зародження в 1995 році. Як показує практика, методи роботи надійно зарекомендували себе протягом тривалого часу в галузі сімейних відносин, у побудові соціальних зв’язків, у профілактиці депресивних станів, у пошуку супутника життя, в управлінні конфліктами, у різних сферах професійної діяльності, у розвитку та вихованні дітей. Результати перевершили очікування.

Телефонуйте!

+38 (050) 462-72-75

Психолог онлайн