Консультація психолога.   

Консультація психолога допоможе перевершити тривожні стани, панічні атаки, депресію, психологічне застрявання, допоможе відчути повноцінність життя, налагодити нормальні відносини, усвідомлювати те, що відбувається, та багато іншого.

Вартість консультації від 2000 грн./год.

Компетентність, проникливість, орієнтація на результат, Чуйність, уважність, усвідомленість.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПСИХОЛОГА

допоможе вирішити різні життєві ситуації пов’язані з внутрішніми переживаннями, з соціальними викликами, з відносинами з протилежною статтю, з протиріччями в сім’ї, з ситуаціями на роботі, з непорозумінням у дружбі/ворожнечі, з вихованням дітей.
Допоможе зробити кроки до внутрішнього психологічного здоров’я, звільнить від психологічного тягаря, зробить внутрішній і зовнішній світ збалансованим, наповнить енергією бадьорості, навчить відкриватися і переживати життя у всіх її фарбах, що в свою чергу зробить вас повноцінними і цілісними в кожному моменті.

Зав. лабораторією "Супутникових досліджень ближнього космосу", лауреат Держ.премії України. Хочу висловити величезну повагу та подяку всій томалогічній спільноті, з якою мені довелося доторкнутися.
Сергій В.
Head of laboratory
Зараз я вдячна за той безцінний досвід спілкування та відкриття тих сторін особистості, куди не хочеться дивитися. За можливість зрозуміти, що у мене є СВОЄ ЖИТТЯ І ВОНА ПРЕКРАСНА!
Наталія М.
Coach sport
На момент звернення, розгубленість та внутрішні діалоги, мільйон запитань без відповідей. У прямому розумінні я отримала друге життя! Яскравішу, в якій головна цінність, це Я сама!
Ірина Г.
Cosmetologist
Томалог-супервизор Центр Томалогии

Центр Томалогії – це центр практичної, що розвиває психології. Наші консультанти – це професіонали у галузі психології. Успішний досвід їх консультування починається з витоків зародження в 1995 році. Як показує практика, методи роботи надійно зарекомендували себе протягом тривалого часу в галузі сімейних відносин, у побудові соціальних зв’язків, у профілактиці депресивних станів, у пошуку супутника життя, в управлінні конфліктами, у різних сферах професійної діяльності, у розвитку та вихованні дітей. Результати перевершили очікування. 

Консультація психолога