Библиотека самопознания

Бібліотека самопізнання – обрані лекції та матеріали Тома Є.Л., присвячені поглибленню самопізнання та розвитку усвідомленості. Прочитання має поєднуватися з методом БОН та правилами роботи з матеріалами із самопізнання

Книга №1. Путівник самопізнання

Першою книгою «Путівника самопізнання» відкривається серія науково-популярних видань, в яких представлені результати експериментальних досліджень у галузі томології – нової науки про людину, про потенціал розвитку її свідомості.

Дослідницький матеріал подано у формі опису психоемоційних переживань, що виникають у внутрішньому світі людини протягом усього життя, у ході спілкування та взаємодії з навколишнім світом. Видання розраховане на широке коло читачів та адресоване людям, які мають справжній інтерес до свого життя.

Хто ми є сьогодні? Дракон чи кажан? Черепаха чи Леопард? Ми щодня нові і можна впізнавати себе з різних боків нескінченно. Місячні оповіді – це захоплююча подорож усередину і знайомство з собою в різних іпостасях.

Що стоїть за тим чи іншим прислів’ям? Який сенс? Розшифровка прислів’їв з погляду самопізнання. Прислів’я та томалогія – перлини мудрості та проникливості – дізнатися більше >>>>

Подписаться на рассылку

Щотижня виходять нові статті з розвитку та самопізнання.
Підпишіться, щоб не пропустити нічого.