Центр томалогії пропонує

Наша найголовніша пропозиція

З 2002 року Центр Томалогії успішно об’єднує навчання усвідомленості у повсякденному житті та розвиваючу бізнес-психологію.

.

Центр томалогії пропонує

Ми пропонуємо самопізнання та зростання усвідомленості

Центр Томалогии для самостоятельной работы предоставляется техника правильного переживания эмоций и мыслей

Самопізнання за допомогою Безоцінного Усвідомленого Спостереження (метод БУС) – це знайомство зі своїми прихованими обмеженнями, мотивами та «механізмами» роботи розуму, які призводять до проблем, внутрішніх конфліктів, страждань, страхів, розчарувань тощо.

Усвідомлення цих процесів звільняє та розплутує «внутрішні вузли», поступово вирішуючи один за одним наші приховані та явні протиріччя, конфлікти та проблеми.

Як відбуваються зміни

Центр томалогії пропонує

ЦТ, вы, в свободной форме, озвучивает свои насущные вопросы, проблемные моменты, ситуацию, эмоции, переживания, мысли.

Знайомство зі своїми внутрішніми протиріччями за рахунок привнесення до свого життя безоцінної уваги, усвідомлення того, що ми пригнічуємо, приховуємо і не хочемо знати, робить для нас дві дуже важливі речі:

По-перше, ми дізнаємося про свої внутрішні обмеження і виявляємо пригнічені переживання з якими не хотіли зустрічатися.

По-друге, усвідомлення без негативної чи позитивної оцінки всього, що виявляємо у собі, породжує визнання та прийняття цього. А прийняття тягне за собою реальну внутрішню трансформацію.

Хто такий Томалог

Центр Томалогии, завершающая медитация для углубления осознания и релаксации.

Справа в тому, що для того, щоб побачити кореневі причини своїх проблем, своєї власної свідомості нам не вистачає. Для цього потрібна інша людина, яка може допомогти їх побачити, усвідомити та прийняти. Такою людиною є томалог, дипломований спеціаліст, який пройшов не менше 3000 годин постійно діючого семінару в Центрі Томалогії, 1000 годин персонального тренінгу та атестацію для підтвердження відповідного рівня кваліфікації з отриманням диплома. Більшість наших фахівців мають понад 20 років практичного досвіду.

Які навички здобуває людина, практикуючи методи Томалогії

  • Самопізнання та самодослідження

  • Поводитися з собою без насильства, не завдаючи собі болю через аутоагресію та негативне ставлення до себе.

  • Не створювати проблеми і не затуманювати розум своїм ставленням до того, що відбувається.

  • Не втрачати контакту з реальністю, переміщуючись в голову і застряючи у думках і переживаннях. М’яко повертати себе в момент, усвідомлювати свої думки, почуття та переживання.

Центр Томалогии, томалог , задавая уточняющие вопросы и получая от вас обратную связь, даёт взгляд со стороны
  • Зустрічатися з фактом віч-на-віч, не уникаючи. Тим самим вирішувати все відразу, не накопичуючи і не створюючи обтяженості свого життя.
  • Не вигадувати неіснуючі проблеми, відгукуватися тільки на реальне, а не надумане.
  • Бути на рівні з будь-якою людиною, не ускладнюючи комунікацію перевагою чи приниженістю, тим самим знаходити легкість у спілкуванні з іншими.
  • Бачити свої обмеження – це нам дозволить рости та розвиватися. І перестати створювати нові обмеження, що, самі того не помічаючи, ми робимо постійно.
  • Глибше усвідомлювати і розуміти себе: як віддзеркалюється в нас інша людина і які почуття вона в нас викликає; бачити свої страхи, мотиви, маніпуляції, та безліч інших суб’єктивних проявів, які, якщо не усвідомлюються, призводять до внутрішніх конфліктів та обтяжують наше життя.
  • Насмілитись жити — брати на себе відповідальність за своє життя, усвідомлюючи всі свої переживання, тим самим зцілюючись від страхів, депресивних та тривожних станів та проблем, що обтяжують життя.