Как работать со статьями Томалогии. Як працювати зі статтями Томалогії

Як працювати зі статтями Томалогії

Мова внутрішнього розуміння

У цих текстах часто ви не побачите логічних висновків чи чітких порад. Можливо деякі матеріали вам будуть не зовсім зрозумілі. Мова внутрішнього розуміння – це не мова логіки. Ці тексти, як промінь прожектора, звертають нашу увагу на різні, іноді найпотаємніші куточки нашої істоти. Але якщо бути уважним до частин, що вихоплюються прожектором, то можна побачити всю картину цілком. Не намагайтеся зрозуміти і побачити все відразу – розслабтеся, просто будьте уважні, і картина складеться сама.

Ознайомити читача з його внутрішнім світом

Библиотека самопознания

Метою публікації даних статей є познайомити читача з його внутрішнім світом, причинами та наслідками наших проявів, почуттів, переживань, емоцій.

Пам’ятаєте, у школі ми вивчали анатомію: побудова людського тіла, за якими законами воно функціонує, що викликає хвороби та порушення, а що необхідно, щоб воно було здоровим і повним життєвих сил? Так і кожна стаття описує той чи інший механізм, який працює незалежно від того, чи знаємо ми його чи ні.

Стаття як лакмусовий папір

TOMALOGY CENTER, Пословицы Томалогии

Стаття, як лакмусовий папір, виявить саме ваші, індивідуальні особливості: у чому ви сильно зацікавлені, а що є обмеженням, у чому ви механічні і не приділяєте цьому уваги, забуваючи про себе, чому надаєте особливого значення і таке інше.

Таким чином, працюючи зі статтею, ви зможете усвідомити те, що таїлося в куточках вашої підсвідомості, а значить, внести світло усвідомленості у своє життя, почати розуміти себе, а отже, менше боятися, розслабитися та дозволити собі насолоджуватися своїм життям.

Як працювати зі статтями

1. Виберіть цікавий для вас розділ, черговість не має значення.

Все сотрудники имеют сертификацию. Четыре уровня владения методами томалогии, методе «БОН» - Внутренняя сертификация. Усі співробітники мають сертифікацію. Чотири рівні володіння методами томатології, методом «БОН» - Внутрішня сертифікація

2. Виберіть статтю за назвою, черговість не має значення.

3. Коли читаєте статтю Томалогії, увагу звертайте на читання і на внутрішні відчуття одночасно.

4. Механізми розуміння:

  • Впізнавання у собі, в особистому досвіді;
  • Впізнавання в комусь (друзі, близькі, родичі);
  • Не йдіть у роздуми, відчуйте свій стан, що відгукнувся на статтю;
  • Усвідомлюйте, спонукайте в цьому скільки зможете (1-2 хв);
  • Не волійте;
  • Прийміть, як факт. Відпустіть…

Статті Томалогії не мають терміну давності

Ті, хто працює зі статтями, відзначають актуальність їх на різних етапах особистісного розвитку: «Статті щоразу розкриваються на новій глибині».

Якщо ви не знайомі з методами самопізнання Томалогії, вам рекомендується навчитися. Запишіться на сторінці Навчання методу БУС >>>

Як працювати зі статтями Томалогії