
Ненависть до себе.
Кохання – перший смак парадоксальності життя.
Ненависть до себе – це величезна пристрасть, яка не знайшла вихід у коханні й згіркла, стала отрутою. Поділена в самій собі щонайменше на свідому й підсвідому частину, людина ніколи не тримає ненависть, а тим паче до себе, у свідомій частині себе, тобто в ідеї про себе, вона глибоко придушує свою хворобливу пристрасть у підсвідомість.
Він чи вона хотіли б для себе карколомного, приголомшливого кохання, в якому могли б знайти повне самозабуття. Тотально не задоволені життям і немічними проявами інших людей до себе, вони в крайньому ступені розчарування дають внутрішню обітницю: не любити, а користуватися іншими людьми. Так людина вступає в сутичку з іншими. Її самовдоволення з приводу того, як хитро і спритно вона використовує в корисливих цілях інших, змінюється станом повної провальності. Так він отримує відображення, що його не просто ніхто не любить – його зневажають на повен зріст, мало того, його використовують у хвіст і в гриву і водночас намагаються обібрати. Сила контролю така, що звужує свідомість до параної. Отже, людина нічого не знає про ненависть до себе, тобто про внутрішній деструктивізм, саморуйнування. Але її світовідчуття і те, як інші люди та їхні взаємовідносини відбиваються в ній, розповідають історію хвороби людини, яка мала намір у житті перебувати в розкоші любові, а виявилася похованою під ненавистю.
Емоції розвитку:
- Усвідомити своє ставлення до себе
- Усвідомити співвідношення в собі любові й ненависті
- Якщо неможливо усвідомлювати через пильність, яка бачить повсюдно коливання любові й ненависті
- Усвідомлювати тоді за віддзеркаленням, як інші милостиво чи ненависно відбиваються у вас
- Подивіться на себе в любові й на світ навколо вас і ваші взаємини з цим світом
- Подивіться на себе в ненависті й на світ навколо вас і ваші взаємини з цим світом
- Усвідомте власну можливість творення і як це творить ваше життя
- Усвідомте власний деструктивізм і спроби руйнування того, що ви так намагалися творити
- Подивіться, як деструктивність змінює полюс вашого життя
- Живіть усвідомлено – пильно – медитативно
- Живіть у прийнятті себе
- Перебувайте в злагоді з собою
- Відпустіть себе
Ненависть до себе.
САМОПІЗНАННЯ
Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.
Ненависть до себе.