Послуги психолога

Услуги психолога

Послуги психолога – оперативність, комфортні умови, ефективність у будь-якій точці світу, зміни на краще прямо зараз.

Допоможемо подолати кризову ситуацію у вашому житті, мінімізую психотравмуючий ефект, а також навчимо як використовувати кризову ситуацію на благо собі.

Послуги психолога — передача знань для швидкого відновлення ресурсного стану та підтримка переходу до повноцінного, якісного життя.

Ви вдихнете “свіжого повітря” і ніколи не будете колишніми!

Послуги психолога, у нас замовляють:

До нас звертаються з цілими комплексами запитів про допомогу, підтримку вирішення життєво важливих тем. Психологічні послуги в нашому центрі практичної, що розвиває психології, надають фахівці з 20-річним успішним досвідом роботи з людьми, які розуміють всі нюанси проходження через кризові зони та обставини життя. Ми допоможемо Вам прийняти зміни життя та використати свій потенціал у всіх сферах вашої діяльності.

Все, що маємо, — це наше життя. Сучасна людина має всі можливості жити внутрішньо гідно відкрито та повноцінно.

Послуги психолога Центру Томалогії:

Томалог-супервизор Центр Томалогии

Центр Томалогії – це центр практичної, що розвиває психології. Наші консультанти – це професіонали у галузі психології. Успішний досвід їх консультування починається з витоків зародження в 1995 році. Як показує практика, методи роботи надійно зарекомендували себе протягом тривалого часу в галузі сімейних відносин, у побудові соціальних зв’язків, у профілактиці депресивних станів, у пошуку супутника життя, в управлінні конфліктами, у різних сферах професійної діяльності, у розвитку та вихованні дітей. Результати перевершили очікування.

Послуги психолога