Предлог для собственной близости. Привід для власної близькості

Привід для власної близькості.  

Відчувати нескінченну незручність – це бути збентеженим у своєму уявленні про себе, і намагатися наосліп вписатися в ситуацію, і знаходити себе постійно не тільки невписаним, а й виписаним з неї; через що підтримується постійне невдоволення собою, яке веде до стресу.
І тут коло замикається: щойно знову потрібно бути перед дзеркалами, незграбна людина знову відчуває множинність, фрагментованість, її розум шукає через цей хаос відповідності, намагаючись вписатись у поворот, і знову її не знаходить, а на людях постійно почувається в незручному становищі.

Таке гостре самоусвідомлення тримає у великій напрузі людину, і вона при цьому ще бореться із самою собою, намагаючись придушити незручність на очах в інших у надії перевершити її.

При цьому вона метушиться в розумі, вимагаючи від себе чогось такого, що допомогло б отримати визнання інших і приховати від них свою незручність. Але це тільки погіршує становище, не дозволяючи енергії знайти єдність. Тому, власне, і залишається рятівна думка в ідеї про себе фабрикувати себе нескінченно, щоб не відчувати незручність і остогидлий стан сорому за себе.

Недовіра

Довіра дитини підривається, якщо в момент цілісності її сприйняття, коли мати й батько для неї є досконалими провідниками, вона раптово, з огляду на свій зріст і кмітливість, усвідомлює, що вони її обманюють. Цей момент розкриває і розламує абсолютну довіру дитини до того, що відбувається. Вона втрачає невинність, створюється дихотомія розуму, і все її життя в самості тепер відбуватиметься між двох берегів: бажання і сумніву. Вона більше ніколи не повернеться до тієї безтурботності буття, коли вона процвітала в єдності, в повній довірі до того, що відбувається. До цього його думки були безшумні, вони не створювали тертя. Випалюючи вогонь, вони повільно крокували одна за одною, не порушуючи порядку, даючи змогу господареві дозрівати без душевних клопотів. І тепер цей рай втрачено, і його буде повернуто тільки через вертикальний розвиток, коли ми вже усвідомлено знову повернемося до себе, завершивши власне життя світлом розуміння. А поки що сама недовіра породила закритість розуму, звузивши свідомість для контролю того, що відбувається, щоб не допустити більше настільки сильного переживання, яке вразило і змусило нас вийти з єдності.

Тепер у нас почнуться труднощі і з самим собою, і в самому собі. Тепер ми вирушимо в подорож шукати в усьому підтвердження через недовіру до себе. Це дасть нам змогу навчитися мислити логічно і підтверджувати та заперечувати згідно з власним розумінням або згідно з обумовленим. День у день перелопачуючи своїм ставленням те, що відбувається, ми розвинемо інтелект для того, щоб викликати прихильність і довіру інших. За такого стану речей ми не можемо виявитися легковірними, нам доведеться чимало попрацювати над собою, щоб перестати довіряти лише думці інших. Інакше в нас ніколи не народиться довіра до себе, а без такої довіри до себе ми не будемо викликати довіру в інших. А для нашого з вами життя це неймовірно важливо.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлення своєї спритності або незручності у взаєминах з іншими
  • Усвідомити свою неприродність і пов’язані з цим напругу та незручність і як при цьому розум іде на випередження ситуації
  • Ви тільки входите в те, що відбувається, а розум, уже оббігши його десятки разів, намагається хвацько завершити
  • Усе це викликає сум’яття почуттів і думок, результатом є власна неадекватність сприйняття того, що відбувається
  • Усвідомити свою закритість по відношенню до інших
  • Пройти через катарсис, усвідомити, як і коли був здійснений розкол і було втрачено довіру до інших
  • Як разом із цим непрожитим переживанням ви перестали довіряти самому собі
  • Усвідомити, хто вам близький настільки, що довіра до нього залишилася збереженою
  • Усвідомлюйте свою недовіру
    Залишайтеся в стані недовірливості й сумніву, але не пригнічуйте його
  • Не бійтеся самих себе, залишайтеся собою
  • І тоді можлива інтеграція

Привід для власної близькості.  

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.

Емоційна компетентність