Бравурный марш целеустремленности. Бравурний марш цілеспрямованості

Бравурний марш цілеспрямованості.  

Інтерес – це прояв нашого особистого ентузіазму до пізнання і досягнення чого-небудь. Це енергетична хвиля уваги, спрямованої на те, що нас хвилює і безмірно цікавить. Але що більший наш інтерес, то більшу двоїстість ми відчуваємо в самому собі. Первинно в силу подвійності входить страх: досягнемо ми чи не досягнемо? Наш цілісний інтерес до цього належав тільки нам, та ми йому й не надавали особливого інтересу, і він був невинний, милий і чистий. Але щойно ми зробили на нього ставку, як множинність нашого мислення починає контратаку на те, як цього домогтися і як це дістати, водночас ховаючись у самому собі та намагаючись закопати енергію, яка піднялася, відкладаючи й відтягуючи саму дію.

І раптом ми виявляємо: важка не дія – важко на неї зважитися. Виявляється, навколо інтересу розігруються справжні баталії, бо виконаний інтерес несе нам нагороду у вигляді збереження і підтвердження нашої ідеї про себе. Недосягнення того, чого ми прагнемо, загрожує ускладненням стосунків із самим собою та рубцями на чолі нашої самості, які не тільки болючі для самолюбства, а й ослаблюють нашу особистість, на яку ми згодом із такими результатами навряд чи зможемо спертися, а тим паче сподіватися. Ми тоді для себе стаємо ненадійними, але ми – все, що в нас є. Тому власний інтерес, тим паче який нам так дорогий для самоздійснення, ми прямо не переводимо у свідому частину, а довготривало, нишком готуємо його манівцями до власного визнання його існування, водночас внутрішньо готуємо і себе, щоби здійснити потрібні дії заради поки що прихованого інтересу.

Інтерес прокладає колію удачі для нас у майбутнє, у такий спосіб ми забезпечуємо наше майбутнє тією дією, що її своєю чергою забезпечується нашим інтересом. Так ми народжуємо цілеспрямованість і натаскуємо та забезпечуємо себе досягненням мети, що здорово підвищує нашу самооцінку, даючи нам змогу стати міцною особистістю, яка вміє ставити перед собою цілі та потрібні для себе й інших завдання й досягати їх з будь-якого кінця.

Натаскуючи розум точно вражати й досягати матеріальних цілей, ми не зможемо обмежитися тільки цим. Такий розум і світовідчуття перенесе свої здобутки й захоплення не тільки на досягнення матеріальних цінностей, а й на людей, на кохання, на секс і повністю підпорядкує його життя володінню іншими. Навряд чи їй вдасться роздивитися, як вона сама перетворилася на раба своєї цілеспрямованості.

Не говоріть такій людині про існування та пошук рівноваги в безцільності, вона – її погибель, вона не бачить іншого виходу, як бігти за метою до кінця.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлюємо інтерес у момент зародження
  • Спостерігаємо його зростання та інтенсивність власного бажання до його здійснення
  • Усвідомлюємо, як намагаємося наростити співвідношення того й іншого, щоб зробити крок і здійснити дію
  • Тепер дивимося, як довго ми готуємося до дії
  • І якщо ми дозріли: ми катапультуємося в дію або грузнемо в тривожній недовірливості, все намагаючись відкласти саму дію
  • Або нам цікаво жувати ментальну жуйку, аби бути заповненим якимось інтересом
  • Але здійснювати нам не по зубах
    Розгляньте всю гру із самим собою з приводу захисту інтересу дією
  • Відпустіть себе

Бравурний марш цілеспрямованості.  

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.