Не прощать мужскую похотливость. Не вибачати чоловічої хтивості

Не вибачати чоловічої хтивості – це бачити чоловіка хтивим, навіть якщо це ніяк не буде виражено протягом усього життя. По суті, така жінка бачить чоловіка псом, який, якщо за ним не доглядати, якщо не бути йому господинею, бігатиме за кожною спідницею. Зазвичай така жінка стає суворою домогосподаркою, щоб тримати владу у своїх руках і періодично для більшої важливості влаштовувати профілактичну прочуханку, щоб її друг, коханець або чоловічок знав, що її рука досить тверда, і не надумав пустувати, експериментувати з іншими, інакше йому мало не здасться.

При цьому вона не може переносити чоловіка віч-на-віч довго. На короткі дистанції її вистачає, на довгих вона зривається й атакує без жодної на те причини. Тримаючи чоловіка в їжакових рукавицях, жінка не може вийти з образу домовитої, зразкової господині, яка всіх, включно з чоловіком і дітьми, домагається за їхню нерозумність, виховуючи й водночас впорскуючи в них розуміння, що без неї вони ніхто, розіб’ються на першому повороті, й нагадуючи партнеру про те, що вона, можливо, не карколомна коханка, але для цього дурня саме те, що йому необхідно.

А як же кохання? Ну а де його взяти? Тут не до кохання. Дай Бог зберегти хоча б те, що є. З любов’ю незрозуміло і дуже клопітно, а тут міцно і напевно. А якщо пощастить, то потай від свого чоловіка з’явиться інший: для тіла, для душі і для піднесених думок. Він не для буднів, він буде святковим десертом і допоможе скрасити сірі будні.

Чоловік, незалежно від соціального становища, прагне продовжити в прихованій формі своє сексуальне життя з іншими жінками і після вступу в шлюб, продовжуючи самостверджуватися як чоловік, створюючи своє власне портфоліо з безлічі жінок, намагаючись знайти відсутні задоволення та радість у нових варіантах і комбінаціях любові та сексу. Він продовжує шукати жінку, яка пестить його погляд і пробуджує його жадання, щоб у ньому завжди бродило вино бажання бути з кимось на стороні. При цьому він боїться свою дружину й уникає розправи, яку вона може влаштувати йому, зробивши його вигнанцем у домі та сім’ї.

Але саме все це надає пікантності його пригодам. Мало що розуміючи в усіх цих жінках, маючи приглухуватість, ледве розчуваючи, про що кожна з них із ним говорить, він захищається тим, що намагається перед ними, показуючи й намагаючись довести, який він писаний красень, гідний чоловік, тишком-нишком сподіваючись якщо не на кохання, то на серйозні почуття кожної.

Тому картина його взаємин – як великоднє яєчко. Звісно, його дружині вона здасться далеко не такою. Знаючи це, навчений гірким досвідом, своїм чи чужим, чоловік, який пізнав солодкість лицемірного життя, перетворює свій броунівський рух від жінки до жінки на систему тотального контролю, виробляючи стратегію оборони від кожної: бігати від жінки до жінки так, щоб його не викрили.

І така обтяженість контролем за всіма любовними перипетіями тримає його в постійному тонусі, що його дуже влаштовує, бо на все інше його не вистачає. І він підсвідомо цим дуже задоволений – він іншого й не хотів. Його самовдоволення зростає, і він в ідеї про себе виявляється міцно збитим хлопцем.

Емоції розвитку:

  • Створюйте присутність у стосунках
  • Залишайтеся собою
  • Не лицеміряйте
  • Будьте добрі до себе та іншого
  • Будьте спонтанні в прояві себе
  • Не обчислюйте стосунки, а живіть ними
  • Накопичені проблеми вирішуйте негайно
  • Не відкладайте побачене, почуте, відчуте на потім
  • Самовиражайте себе у всій повноті
  • Не будьте занудами
  • Будьте здоровими, благополучними і творчими
  • І кохайте так, щоб ви могли стати Любов’ю

Не вибачати чоловічої хтивості

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
  1. Відносини
  2. Набуття очей
  3. Чоловік та жінка
  4. Відносини 2
  5. Наше прагнення подобатися
  6. Життя поза себе
  7. Безглуздість
  8. Збірний образ чоловіка чи жінки
  9. Стратегія з розробки стосунків
  10. Не пережиті стосунки
  11. Пошук близькості з іншим
  12. Пошук кохання на своїх умовах
  13. Спроба закохатися головою
  14. Томлення за коханням
  15. Уявне кохання
  16. Закоханість
  17. Страх бути покинутим
  18. Прагнення чоловіка
  19. Не вибачати чоловічої хтивості
  20. Закохатися і закохати в себе
  21. Сліпа любовна мрія
  22. Самокатування в коханні
  23. Жіноча пристрасть до чоловіка
  24. Болісність існування без іншого
  25. Погоня від себе за іншими
  26. Почуття, емоції
  27. Стихія почуттів
  28. Пристрасть
  29. Пригнічувати свої почуття
  30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
  31. Новий інтерес у стосунках
  32. Спроба закріпити свій статус
  33. Холод у стосунках
  34. Бажання бути єдиним
  35. Починаючи з закоханості
  36. Розшукувати у сексі
  37. Боротьба чоловіка та жінки
  38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
  39. Створювати прихильність до неіснуючого
  40. Уникнення конфлікту
  41. Неохайність у взаєминах
  42. Нездатність бути з чоловіком
  43. Чоловік поруч із жінкою
  44. Увага для жінки
  45. Запеклий мисливець на жінок
  46. Ненависть
  47. Внутрішнє рабство
  48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
  49. Любовна мара
  50. Зберігати надію на велике кохання
  51. Любовне виживання
  52. Перебуваючи з жінкою в ладу
  53. Виносячи чоловікові вирок 
  54. Шлюбні стосунки
  55. Розбиратися з іншим фінансово
  56. Потреба кохати і бути коханим
  57. Ревнощі (A)
  58. Ревнощі (Б)
  59. Сліпа і пристрасна недовірливість
  60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.