Завладеть мужчиной любой ценой. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну

Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну

Жінка, яка сходиться з чоловіками без розбору, керується метою знайти чоловіка і заволодіти чоловіком за будь-яку ціну. Така жінка мало що розуміє в самій собі і ще менше в чоловікові. Вона боїться, що не знайдеться жодного чоловіка, який зазіхне на неї, і відображення підтверджує це. Всі подруги щодня приносять новини про свої романи, що трапилися або не трапилися, і в голодній на почуття жінці їхні вигадки відображаються як багатство і насиченість їхнього життя, в її ж житті панує голодомор. Зневірившись, вона хапається за чоловіка, який ненароком посміхнувся або виявив хоч хоч трохи симпатії.

Надія на любовне майбутнє від довгої стриманості й пов’язаної з нею напруги феєрично спалахує в ній, видаючи накопичену спрагу. Діючи навмання, вона намагається представитися чоловікові такою, якою він бажає її бачити, намагаючись зачепити його, пробудити в ньому жвавий інтерес до себе, щоб стосунки з чоловіком перейшли в розряд інтимно-близьких. Сексуальні стосунки на перших порах дають змогу зацікавленій у тривалих стосунках людині, чоловікові чи жінці, вважати, що все найкраще сталося: секс був, і на такому серйозному фундаменті можна поглиблювати стосунки, показуючи потихеньку, що вам насправді потрібно від партнера. Завбачливі й досвідчені жінки знають, що на секс робити ставку не можна – надто хитке й ненадійне становище жінки, яка розраховує на один тільки голий секс. Вони форсують чоловічий інтерес до себе, вичавлюючи з розпаленого чоловіка все, що встигнуть. Жінка хитрує, вивертає, пускає в хід усі свої хитрощі, бажаючи звабити чоловіка й утримати його при собі за всяку ціну, уявляючи себе йому такою, якою він бажає її бачити.

Чоловік у стосунках із жінкою намагається всіма доступними для нього засобами самозберегтися, залишаючи за собою право на якусь свободу, якого, за його відчуттям, у нього бути не може. Жінка всією своєю ілюзорною відкритістю показує, як щедро вона вкладається у стосунки і в самого чоловіка, нічого не притримуючи про запас. Усім своїм виглядом вона дає зрозуміти, що того ж чекає від нього. Чоловік при цьому виниться, знаючи, що його наміри не настільки охайні. Але випробовувана провина спонукає його компенсувати старання цієї незаплямованої жінки своєю добрістю, догодою в усьому, в чому можна і що входить у його уявлення і в його обумовленість. Жінка, яка несвідомо проривається до бажаного чоловіка, зчитує всі його знаки уваги як початок процесу, який повинен буде благополучно вирішитися очікуваним шлюбом. І вона стане для нього тією єдиною жінкою, з якою він проживе все своє життя і принесе на світ довгоочікуваних і улюблених дітей.

Але до серйозних стосунків із жінкою чоловік, що томиться коханням, переживає численні сумніви щодо своїх любовних і сексуальних здібностей. Він бачить у собі постійне прагнення і хіть. Навіть образ жінки, що промайнув, викликає в ньому негайне бажання зайнятися з нею коханням, а вже якщо вона виявиться його мрією, то він готовий одружитися. Його сексуальний досвід виявляє, що він багато й охоче займається сексом, але ось із коханням у нього труднощі. При близькому розгляді жінки виявляються не такими ідеальними і далекими від еталона краси, і він дедалі більше підсвідомо сподівається на жінку не від світу цього. Чоловік схиляється до того, що дедалі більше й більше його влаштовує швидкий, вибуховий секс; він звільняє його від сексуального й ментального напруження, водночас не дає змоги залишатися наодинці із собою й не дає самотності заявити свої права, а головне, залишає необхідне поле діяльності, в якому нічого не треба змінювати. Водночас він залишається мрійником і романтиком, що виношує ідею про свою єдину кохану, яку йому поки що не довелося зустріти. Але коли він її зустріне, весь жар своєї душі він віддасть своїй єдиній і неповторній – тут йому не буде рівних. А поки він змішує коктейлі з жінок, намагаючись задовольнити хоча б лібідозний голод.

Але ось жінка, яка не на жарт взялася за чоловіка, підводить його до шлюбу. Історія їхнього спільного життя тільки починається. Після медового місяця, коли кожен покаже свій павиний танець, вони повинні будуть вчитися жити разом. Жінка переходить на доступне для неї контролювання, намагаючись на правах господині регламентувати життя і пересування чоловіка. А чоловік, як удалець, уже щосили придивляється до інших жінок. Він уже здійснив усе, що особистісно і соціально необхідно, й інтрижка йому буде в самий раз: він зможе вчасно з неї зіскочити, адже тепер він прикритий дружиною. Вводячи у своє життя не тільки сексуально, а й ментально іншу жінку, він підтримує в собі двоїстість-розщеплення, що дає йому змогу любити то одну, то іншу, комбінуючи з них різнобарв’я, яке заповнювало би його життя та робило його значущим. А йому насправді добре в дорозі від однієї жінки до іншої. Так чоловік самозберігся – він не знає ні одну, ні іншу і так і не зміг на жодну з них відкрити і навіть підняти очі.

Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
 1. Відносини
 2. Набуття очей
 3. Чоловік та жінка
 4. Відносини 2
 5. Наше прагнення подобатися
 6. Життя поза себе
 7. Безглуздість
 8. Збірний образ чоловіка чи жінки
 9. Стратегія з розробки стосунків
 10. Не пережиті стосунки
 11. Пошук близькості з іншим
 12. Пошук кохання на своїх умовах
 13. Спроба закохатися головою
 14. Томлення за коханням
 15. Уявне кохання
 16. Закоханість
 17. Страх бути покинутим
 18. Прагнення чоловіка
 19. Не вибачати чоловічої хтивості
 20. Закохатися і закохати в себе
 21. Сліпа любовна мрія
 22. Самокатування в коханні
 23. Жіноча пристрасть до чоловіка
 24. Болісність існування без іншого
 25. Погоня від себе за іншими
 26. Почуття, емоції
 27. Стихія почуттів
 28. Пристрасть
 29. Пригнічувати свої почуття
 30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
 31. Новий інтерес у стосунках
 32. Спроба закріпити свій статус
 33. Холод у стосунках
 34. Бажання бути єдиним
 35. Починаючи з закоханості
 36. Розшукувати у сексі
 37. Боротьба чоловіка та жінки
 38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
 39. Створювати прихильність до неіснуючого
 40. Уникнення конфлікту
 41. Неохайність у взаєминах
 42. Нездатність бути з чоловіком
 43. Чоловік поруч із жінкою
 44. Увага для жінки
 45. Запеклий мисливець на жінок
 46. Ненависть
 47. Внутрішнє рабство
 48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
 49. Любовна мара
 50. Зберігати надію на велике кохання
 51. Любовне виживання
 52. Перебуваючи з жінкою в ладу
 53. Виносячи чоловікові вирок 
 54. Шлюбні стосунки
 55. Розбиратися з іншим фінансово
 56. Потреба кохати і бути коханим
 57. Ревнощі (A)
 58. Ревнощі (Б)
 59. Сліпа і пристрасна недовірливість
 60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.