Попытка влюбиться головой. Спроба закохатися головою

Спроба закохатися головою

Чекати на об’єкт для обожнювання – це почати жити в майбутньому; насправді перестати жити, бачити і чути, а отже, і відчувати те, що є. По суті, це означає переселитися в голову і почати вимірювати те, що є, і те, що буде своєю обумовленістю, своїм ставленням, своїм знанням, даючи цьому позначення хорошого чи поганого, правильного чи неправильного, нагороди чи покарання.

Почати думати про любов – це означає не залишатися у відкритості по відношенню до того, що відбувається, в якій ми можемо дізнатися, почути, побачити її ходу і стати першовідкривачем для себе, щоб усвідомити, як приходить перше почуття, перше бажання близькості, щоб кожну мить для нас ставало відкриттям та одкровенням. З цього бачення нам потім доведеться робити перші кроки у коханні та приймати власні відповідальні рішення, які вплинуть на наше життя одноразово та продовжуватимуть впливати на кожному кроці.

Натомість ми завагітніємо всіма задумами про кохання та їх виношуємо. А це не становить для нас жодної складності, тому що нам з усіх боків надає допомогу досвід всього людства, розповідаючи та показуючи з ранку до ночі, які між чоловіком та жінкою бувають почуття та стосунки та якими вони мають бути. Та й не тільки почуття, а й якою має бути ліжко, яким має бути секс. Ми, вражаючись вишукуваннями невідомих сценаристів і режисерів, згодом будемо божеволіти від того, що наше особисте життя не вдалося, що воно не відповідає тим сильним враженням, які ми почерпнули при перегляді божевільних сцен і пристрастей. Нам усе своє придбане на тлі вибудуваних мистецьких пристрастей видається жалюгідною пародією. Тоді ми компенсуємо жалюгідну подобу реальності тим, що вибудовуємо блискучі відносини з протилежною статтю в голові, створюючи ще більш досконалу ідею, яка нам дозволяє мріяти наяву, продовжуючи упускати те, що відбувається.

При цьому час від часу ми починаємо панікувати, бачачи, що стосунки стають ще більш цікавими та безлюбовними. А ми замість кохання починаємо переживати антилюбов, причому не лише до недбайливого обранця, а чомусь до всіх одразу. Наше світовідчуття якимось поганим чином змінюється. Збентеження і паніка, астенічна форма страху якимось невідомим для нас способом просто виводять з ладу всю благополучну систему мислення, роблячи нас нежиттєздатними, змушуючи закриватися і блокуватися, від страху звужуючи свідомість. І цей же чадний газ страху та сумніву змушує нас компенсувати внутрішню любовну ненаситність божевільним бажанням, яке запускає на орбіту далекосяжні проекції, причому чим далі, тим краще, таким чином роздмухуючи багаття прагнення здійснити все задумане разом.

Все це дозволяє нам жити дуже неспокійно, нескінченно дбаючи про себе, вимагаючи від себе того, що ми виявити не в змозі, підтримуючи самобичування на ґрунті нескінченного переляку відстати, не встигнути, не прийти на цих американських перегонах досягнень життєвих благ, при цьому підриваючи власну життєвість.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлюючи власну спробу закохатися головою
  • Бачити власний потяг, який робиться надбанням мислення і змушує судомно виконати потребу-потребу
  • Натомість, щоб здійснити свою потребу в реальності, ми захоплено починаємо будувати повітряні замки своїх любовних перемог
  • Не сходячи з місця, знаючи, які види делікатесного відображення ми маємо отримати у вигляді навару. Від такого напруженого мислення для нас все закінчується нездатністю зробити навіть крок саме туди, куди необхідно зробити
  • Якщо хочете виграти – придбайте хоча б лотерейний квиток
  • Але наша приголомшлива здатність зажадати і спроектувати дозволяє нам не сходити з місця
  • Розслабтеся
  • Живіть у дозволі
  • Відпустіть себе

Спроба закохатися головою

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
  1. Відносини
  2. Набуття очей
  3. Чоловік та жінка
  4. Відносини 2
  5. Наше прагнення подобатися
  6. Життя поза себе
  7. Безглуздість
  8. Збірний образ чоловіка чи жінки
  9. Стратегія з розробки стосунків
  10. Не пережиті стосунки
  11. Пошук близькості з іншим
  12. Пошук кохання на своїх умовах
  13. Спроба закохатися головою
  14. Томлення за коханням
  15. Уявне кохання
  16. Закоханість
  17. Страх бути покинутим
  18. Прагнення чоловіка
  19. Не вибачати чоловічої хтивості
  20. Закохатися і закохати в себе
  21. Сліпа любовна мрія
  22. Самокатування в коханні
  23. Жіноча пристрасть до чоловіка
  24. Болісність існування без іншого
  25. Погоня від себе за іншими
  26. Почуття, емоції
  27. Стихія почуттів
  28. Пристрасть
  29. Пригнічувати свої почуття
  30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
  31. Новий інтерес у стосунках
  32. Спроба закріпити свій статус
  33. Холод у стосунках
  34. Бажання бути єдиним
  35. Починаючи з закоханості
  36. Розшукувати у сексі
  37. Боротьба чоловіка та жінки
  38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
  39. Створювати прихильність до неіснуючого
  40. Уникнення конфлікту
  41. Неохайність у взаєминах
  42. Нездатність бути з чоловіком
  43. Чоловік поруч із жінкою
  44. Увага для жінки
  45. Запеклий мисливець на жінок
  46. Ненависть
  47. Внутрішнє рабство
  48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
  49. Любовна мара
  50. Зберігати надію на велике кохання
  51. Любовне виживання
  52. Перебуваючи з жінкою в ладу
  53. Виносячи чоловікові вирок 
  54. Шлюбні стосунки
  55. Розбиратися з іншим фінансово
  56. Потреба кохати і бути коханим
  57. Ревнощі (A)
  58. Ревнощі (Б)
  59. Сліпа і пристрасна недовірливість
  60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.