Женское пристрастие к мужчине Жіноча пристрасть до чоловіка

Жіноча пристрасть до чоловіка. 

У юній дівчинці-підлітку нудиться і зріє жінка, плекаючи сон-мрію про чоловіка. Жодна дівчинка, жінка не уявляє собі життя без чоловіка. Усе, що вона чує, про що говорять дорослі, і все, що показують на екрані, про що пишуть у книжках, – це пристрасті за коханням між чоловіком і жінкою. Там проклинають і оспівують, підносять до небес кохання.

Здавалося, за такої поінформованості, спостерігаючи за долями багатьох жінок і чоловіків, героїв фільмів, книжок, театральних вистав, не рахуючи всіх людей навколо, ми мали вже бути прищеплені від страшної недуги під назвою “кохання”. Але ні, це тільки розпалює любовну лихоманку, збуджує людину, і вона знає тільки одне: якщо вона сама, то це не життя, а тільки підготовка, транзитна зала, де вона перечікує болісні й безплідні дні свого життя, змучена бажанням стати коханою.

А поки що нам світ не милий без кохання. Багато що трапляється: хтось дзвонить і кудись кличе, запрошує гуляти, дружити і навіть кохати, але так прозаїчно, так просто відгукуватися на життя нам нецікаво. У нас романтичний настрій: ми чекаємо на свій ідеал. І він у нас чітко окреслений, набуває живої форми всередині нас. І коли ми починаємо звіряти його з реальним образом дівчини чи юнака, то стан фрустрованості, розчарування та обману долає нас.

І весь цей час, чим би не займалися, ми, будучи статевозрілими, пригнічуємо нашу енергію лібідо, розправляючись із нею, але при цьому розпалюючись дедалі більше у своїх компенсаційних бажаннях, як матеріальних, так і еротичних, сексуальних. Водночас ми не особливо віримо в те, що наш час колись проб’є і ми дочекаємося своєї порції кохання.

Але ось цей час пробив. Уперше жінка зустрічає чоловіка. Все в природі, за рідкісним винятком, шукає протилежну стать. Але бісексуалізм і гомосексуалізм у даному дослідженні винятком не назвеш – усі вони теж шукають Еверест кохання і намагаються зійти на нього.

Через кохання шукають щастя, благополуччя, захоплення життя, народження дітей і всі невимовні блага. Тільки не шукається свобода, яка є основою всього. І що б ви не знайшли, нехай навіть малу дещицю всього перерахованого вище, все це здатне буде розвинутися і стати благом для вас двох і ваших дітей, коли ви усвідомлені і створюєте всередині себе простір, який буде канвою для кохання, творчості, творення.

Ну а тепер про жіночу пристрасть до чоловіків.

ПРИСТРАСТЬ – любов, пристрасть до будь-чого, сильна схильність, прихильність, сліпа беззвітна перевага чогось (і тому упередженість, або односторонній нерозумний нерозсудливий погляд і неправе судження).

Невгамовна пристрасть кидає жінку до чоловіка – це її надія на відродження, в якому всі її неврози, час, проведений без кохання, стануть її минулим. І на таке палке кохання може чекати тільки сяюче майбутнє.

У нас є хибне уявлення, що ми всі від природи художники в коханні й тільки чекаємо свого часу, коли з’явиться той, інший, що слугуватиме полотном для наших витворів мистецтва, а ми майстерно намалюємо йому кохання, як його уявляємо. У коханні кожен намагається задовольнити своє его, розставляючи свої почуття і трактуючи почуття іншого таким чином, як нам хотілося б у власному самообмані, щоб ми змогли повірити, що вже дочекалися і це назавжди, що нам вже більше не треба буде мандрувати і животіти на самоті.

Жіноча пристрасть – це коли розсіл жаданого бажання затьмарює розум. Виявивши предмет своєї пристрасті, вона пускає в хід важку артилерію – всю свою жіночу вправність, яка геть відсутня в чоловіків. Починаються показові виступи: вона скрізь – і на кухні, і в домі, і в ліжку, в місті та за містом – красуня і розумниця, сексапільна, спокуслива, самозабутня для того, заради кого вона все це і влаштовує.

У природній сутичці з чоловіком жінка жадає, щоб її танець підкорив його, зробив смертельно залежним від неї, щоб він зміг визнати, що вона найкраща, єдина, і це навічно. Він має гарантувати їй майбутнє. А поки вона танцює у вогні пристрасті, пропускаючи всі позивні, які подає сам об’єкт, – знаки, слова, рухи, – він день у день із першої миті розповідає їй історію, що в них майбутнього бути не може. Тому що з шашкою наголо життя не зрубати. Любовна лихоманка розповідає про те, що ви опинилися заручником кохання і вірите, що чоловік зобов’язаний буде в силу вашої пристрасті здійснити заради вас усе задумане вами. Але ви не бачите самого чоловіка: а чи здатний він на це, чи не марні всі ваші старання? Але поки вам не до цього, у танці самозабуття ви продовжуєте стискати його у своїх обіймах, намагаючись зробити цього довгоочікуваного чоловіка заручником і здійснити своє життя.

Удачі вам, але сумніваюся, що це можливо…

Звісно, навчитися коханню набагато складніше. У цьому танці вже потрібен партнер. Партнер має знати, що таке танець. Знаходити точки дотику – велике мистецтво. Необхідно створити гармонію між двома людьми, а дві людини – це два різні світи. Коли зближуються два різні світи, обов’язково буде конфлікт, якщо не знаєш шляху до гармонії. Любов – це гармонія. Щастя, здоров’я, гармонія – все народжується від любові.

Вчіться кохати, але спочатку станьте щиро кохаючим.

Емоції розвитку:

 • Допомагаючи собі зростати
 • Маючи увагу до повсякденності
  Не йдучи від того, що стоїть перед тобою
 • Уміння вдивлятися не вдивляючись
 • Уміння бачити не бачачи
 • Уміння знати не знаючи
 • Уміння залишатися собою – значить любити
 • Благоговіти від достатку життя

Жіноча пристрасть до чоловіка.  

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
 1. Відносини
 2. Набуття очей
 3. Чоловік та жінка
 4. Відносини 2
 5. Наше прагнення подобатися
 6. Життя поза себе
 7. Безглуздість
 8. Збірний образ чоловіка чи жінки
 9. Стратегія з розробки стосунків
 10. Не пережиті стосунки
 11. Пошук близькості з іншим
 12. Пошук кохання на своїх умовах
 13. Спроба закохатися головою
 14. Томлення за коханням
 15. Уявне кохання
 16. Закоханість
 17. Страх бути покинутим
 18. Прагнення чоловіка
 19. Не вибачати чоловічої хтивості
 20. Закохатися і закохати в себе
 21. Сліпа любовна мрія
 22. Самокатування в коханні
 23. Жіноча пристрасть до чоловіка
 24. Болісність існування без іншого
 25. Погоня від себе за іншими
 26. Почуття, емоції
 27. Стихія почуттів
 28. Пристрасть
 29. Пригнічувати свої почуття
 30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
 31. Новий інтерес у стосунках
 32. Спроба закріпити свій статус
 33. Холод у стосунках
 34. Бажання бути єдиним
 35. Починаючи з закоханості
 36. Розшукувати у сексі
 37. Боротьба чоловіка та жінки
 38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
 39. Створювати прихильність до неіснуючого
 40. Уникнення конфлікту
 41. Неохайність у взаєминах
 42. Нездатність бути з чоловіком
 43. Чоловік поруч із жінкою
 44. Увага для жінки
 45. Запеклий мисливець на жінок
 46. Ненависть
 47. Внутрішнє рабство
 48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
 49. Любовна мара
 50. Зберігати надію на велике кохання
 51. Любовне виживання
 52. Перебуваючи з жінкою в ладу
 53. Виносячи чоловікові вирок 
 54. Шлюбні стосунки
 55. Розбиратися з іншим фінансово
 56. Потреба кохати і бути коханим
 57. Ревнощі (A)
 58. Ревнощі (Б)
 59. Сліпа і пристрасна недовірливість
 60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.