Желание быть единственным. Бажання бути єдиним

Бажання бути єдиним для іншого – цілком природне бажання і надія як для чоловіка, так і для жінки. Усі стосунки починаються дуже багатообіцяюче, в них завжди прихований великий потенціал. Стосунки тільки починаються, і це шалено хвилююче для обох. Вони передчувають грандіозність того, що відбувається: може, це саме та жінка або той чоловік, з якими спільне життя виявиться солодкістю. Ми сподіваємося на роман, який перекроїть усе наше безбарвне життя на щось путнє й обов’язково розцвічене вогнем кохання.

Коли ми говоримо про кохання між чоловіком і жінкою, ми частіше маємо на увазі пристрасть – гарячий, палючий напій усіх закоханих. Хто ж захоче, щоб його коханий знайшов іншу радість, іншу пристрасну втіху в обіймах іншого? Поки хлопці охоплені полум’ям пристрасті, вони про це й не думають. Їм навіть і на думку таке не може спасти – вони наяву марять одне одним, і їм байдуже до цього божевільного світу з його мешканцями. Лише тоді, коли жар, любовна лихоманка починають спадати і перестають туманити свідомість, кожен насторожується: а де ж продовження хтивого банкету? І з такої вершини пристрасті, яке б цунамі почуттів і бажань ми не видавали, нам незабаром доводиться спускатися. Вона і так, скільки могла, “дарувала” нам самозабуття, але рано чи пізно нам доводиться тверезіти і повертатися до того, що має місце насправді. А має місце недовіра, яка виникає на перших порах: так було чи ні? Начебто чимось надихалися, у гіршому разі нанюхалися, жодних слідів, доказів грандіозності, що сталася, немає в руках ні в чоловіка, ні в жінки.
А відлив уже почався, і він має намір продовжитися – надто вже був великий викид. Тоді що ми робимо: ми стискаємо ситуацію контролем, перевіряючи і перевіряючи ще раз один одного, ставлячи умови, вередуючи, показуючи, що цей захід для нас не настільки вже й важливий. І ми зовсім далекі від того, щоб ставати сексуально залежними. Ми починали з надії ожити в обіймах іншого, а тепер розпочали боротьбу з собою та з іншим, щоб самозберегтися, не втратити своє обличчя і головне – уникнути того болю, який притаманний будь-якій битві, там, де хтось намагається взяти гору над іншим.
Але сам процес дорогого коштує, ми не чаємо в ньому душі. У молоді роки він становить основну складову нашого бажання, мислення, всіх наших проекцій, пов’язаних із майбутнім.

Бажання бути єдиним

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
 1. Відносини
 2. Набуття очей
 3. Чоловік та жінка
 4. Відносини 2
 5. Наше прагнення подобатися
 6. Життя поза себе
 7. Безглуздість
 8. Збірний образ чоловіка чи жінки
 9. Стратегія з розробки стосунків
 10. Не пережиті стосунки
 11. Пошук близькості з іншим
 12. Пошук кохання на своїх умовах
 13. Спроба закохатися головою
 14. Томлення за коханням
 15. Уявне кохання
 16. Закоханість
 17. Страх бути покинутим
 18. Прагнення чоловіка
 19. Не вибачати чоловічої хтивості
 20. Закохатися і закохати в себе
 21. Сліпа любовна мрія
 22. Самокатування в коханні
 23. Жіноча пристрасть до чоловіка
 24. Болісність існування без іншого
 25. Погоня від себе за іншими
 26. Почуття, емоції
 27. Стихія почуттів
 28. Пристрасть
 29. Пригнічувати свої почуття
 30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
 31. Новий інтерес у стосунках
 32. Спроба закріпити свій статус
 33. Холод у стосунках
 34. Бажання бути єдиним
 35. Починаючи з закоханості
 36. Розшукувати у сексі
 37. Боротьба чоловіка та жінки
 38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
 39. Створювати прихильність до неіснуючого
 40. Уникнення конфлікту
 41. Неохайність у взаєминах
 42. Нездатність бути з чоловіком
 43. Чоловік поруч із жінкою
 44. Увага для жінки
 45. Запеклий мисливець на жінок
 46. Ненависть
 47. Внутрішнє рабство
 48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
 49. Любовна мара
 50. Зберігати надію на велике кохання
 51. Любовне виживання
 52. Перебуваючи з жінкою в ладу
 53. Виносячи чоловікові вирок 
 54. Шлюбні стосунки
 55. Розбиратися з іншим фінансово
 56. Потреба кохати і бути коханим
 57. Ревнощі (A)
 58. Ревнощі (Б)
 59. Сліпа і пристрасна недовірливість
 60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.