Сохранять надежду на большую любовь. Зберігати надію на велике кохання

Зберігати надію на велике кохання 

Слово ” кохання” – тільки символ чогось піднесеного, що трапляється в житті людини. Проживають життя в устремлінні до кохання всі, від малого до великого, як ті, хто всім своїм виглядом і поведінкою виражають це, так і ті, хто судомно ховають це. У тих, хто це приховує, завдання – зберігати надію на велике кохання. І щоб ніхто не зазіхнув на неї і не розбив її вщент, вони можуть цю надію ховати і від самого себе. Але за найменшого натяку на увагу і взаємність він або вона натягуються внутрішньо, як струна, – любовне томління дає про себе знати.

Кохання або закоханість необхідні всім і кожному. Це дає нам змогу відкритися і піти від раціональності в почуття, ближче до свого серця. І звісно, нас починає штормити. І найчастіше трапляється так, що ми не витримуємо випробування коханням і повертаємося в раціо, виносячи вирок коханню.

Або використовуємо стосунки, щоб саме в близькості до іншого висловлювати свою нелюбов. Жінка може всім своїм виглядом показувати, що вона тільки терпить біля себе цього чоловіка, а в сексі поступається йому, роблячи йому при цьому велику послугу, таким чином поневолюючи його волю, забираючи в нього можливість бачити занепад їхніх почуттів і стосунків. Він залишається для неї незнайомцем, і вона намагається видресирувати його так, щоб приховати свою любовну незрілість і невмілість, прикриваючись зовнішньою боротьбою з чоловіком.

І тут жіночій винахідливості немає рівних. У хід іде все: від жіночої гидливості, агресії щодо свого чоловіка, вимоги від чоловіка, щоб він цінував її жертву, до відвертої нелюбові й ненависті до того, хто поруч. У спробі розтрощити ненависне дзеркало, яке відображає в страху власне рабство і зростаючу залежність від цього ж чоловіка, не здатна на дію, не здатна що-небудь змінити у своєму житті, вона все валить на нього, звинувачуючи його в тому, що її життя осоружне і безлюбовне. Усе це вона з лишком компенсує своїм таємним хтивим бажанням цілком здійснити себе в коханні з іншим чоловіком, з яким їй не доведеться чахнути в безлюбові.

Чоловікові постійно доводиться вести боротьбу за звання чоловіка. Кожна жінка знає всю атрибутику, притаманну справжньому чоловікові. І чоловік спочатку намагається відповідати уявленням, щоб сподобатися своїй дамі і завоювати її довіру. Але коли вже все виконано і ми зручно розташувалися в обіймах один одного, настає час чоловікові розслабитися – все, що забирало стільки часу, душевних сил і нервів, вже сталося. Жінка і чоловік добровільно уклали союз.

Жінка, по суті, тільки береться за чоловіка, вона має намір насолоджуватися шлюбними стосунками всерйоз і надовго, день у день перевіряючи й перевіряючи ще раз, чи відповідає її обранець її внутрішнім поняттям про кохання, мужність, вірність і честь.

А для чоловіка вже настало благоденство. Та, яку він хотів бачити поруч, уже з ним. Попущений, він намагається мляво догодити своїй обраниці, але безініціативно. Жінка вбачає недбалість у поводженні з собою і починає трощити його бачення самого себе, намагаючись, як істинний мічуринець, прищепити до цього безплідного дерева здійснення всіх своїх мрій та уявлень про ідеальні стосунки.

Що прищепиться, а що ні, вона дізнається першою.

Зберігати надію на велике кохання

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
  1. Відносини
  2. Набуття очей
  3. Чоловік та жінка
  4. Відносини 2
  5. Наше прагнення подобатися
  6. Життя поза себе
  7. Безглуздість
  8. Збірний образ чоловіка чи жінки
  9. Стратегія з розробки стосунків
  10. Не пережиті стосунки
  11. Пошук близькості з іншим
  12. Пошук кохання на своїх умовах
  13. Спроба закохатися головою
  14. Томлення за коханням
  15. Уявне кохання
  16. Закоханість
  17. Страх бути покинутим
  18. Прагнення чоловіка
  19. Не вибачати чоловічої хтивості
  20. Закохатися і закохати в себе
  21. Сліпа любовна мрія
  22. Самокатування в коханні
  23. Жіноча пристрасть до чоловіка
  24. Болісність існування без іншого
  25. Погоня від себе за іншими
  26. Почуття, емоції
  27. Стихія почуттів
  28. Пристрасть
  29. Пригнічувати свої почуття
  30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
  31. Новий інтерес у стосунках
  32. Спроба закріпити свій статус
  33. Холод у стосунках
  34. Бажання бути єдиним
  35. Починаючи з закоханості
  36. Розшукувати у сексі
  37. Боротьба чоловіка та жінки
  38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
  39. Створювати прихильність до неіснуючого
  40. Уникнення конфлікту
  41. Неохайність у взаєминах
  42. Нездатність бути з чоловіком
  43. Чоловік поруч із жінкою
  44. Увага для жінки
  45. Запеклий мисливець на жінок
  46. Ненависть
  47. Внутрішнє рабство
  48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
  49. Любовна мара
  50. Зберігати надію на велике кохання
  51. Любовне виживання
  52. Перебуваючи з жінкою в ладу
  53. Виносячи чоловікові вирок 
  54. Шлюбні стосунки
  55. Розбиратися з іншим фінансово
  56. Потреба кохати і бути коханим
  57. Ревнощі (A)
  58. Ревнощі (Б)
  59. Сліпа і пристрасна недовірливість
  60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.