Матерый охотник на женщин. Запеклий мисливець на жінок

Запеклий мисливець на жінок

Справжнє прагнення такого чоловіка не тільки оволодіти жіночим тілом. Для нього це тільки початок. Володіти тілом іншого сьогодні не проблема. Той, хто здійснює сексуальні марш-кидки, знаходячи щоразу нову жінку для злягання, не шукає нічого глибшого, ніж коротке самозабуття. Цей вид наркотичного забуття йому потрібен на мить, щоб побути з жінкою нашвидкуруч. Така форма самоствердження на тлі сексуального разового сексуального спалаху створює певну єдність і піднімає з внутрішніх руїн, щоб знову невдовзі підламатися і знову завзято почати шукати нову жінку для лікування від самого себе.

Цей зневірений чоловік як ніхто жадає любові. Але тільки тієї надлюбові, яка вилікує його цілком і поставить на власні ноги, що перестануть підламуватися щоразу від розчарування й обману, – це те, що в ньому відбивається у всіх жінках і в кожній окремо. Простягаючи руки до нової жінки, він усім нутром волає, щоби вона була тією єдиною і неповторною, яку він жадає знайти і заспокоїтися в її обіймах. Але щоразу отримує відображення занепалої жінки, яка з безмірною легкістю віддається неприборканій, безоглядній пристрасті, перепльовуючи його в сексуальному поєдинку. Такій жінці він не довіряє, вона для нього так і залишається блудницею.

Він не підозрює, що з моменту статевого дозрівання він не припиняв боротьбу в собі з жінкою. Її запаморочлива привабливість і одночасна боротьба з наростаючою пристрастю до жінки, яка що більше бажана, то більше здається недоступною, змусила злякатися за себе не на жарт і почати придушувати сексуальний потяг, щоб тримати його під контролем. Контроль і придушення виконали свою справу – цивілізували пристрасть, загнали її в надра підсвідомості, зробивши її невидимою для інших, але чоловіка залишили одержимим жінками; тільки тепер він не божеволіє від них, навпаки, він ніби підноситься над ними у своїй перевазі. Це він їх бере, користується і кидає, таким чином здобуваючи над ними піррову перемогу. Чому піррову? Звернувши всю свою пристрасть на боротьбу з цими жінками-пройдисвітами, згораючи у своїй пристрасті, засуджуючи кожен сантиметр їхнього порочного тіла, він виявився проклятим самим собою. Він не може при всьому бажанні зблизитися з жінкою, він боїться її понад усе на світі, вона його погибель. Якщо дати їй можливість при денному світлі побачити його таким, який він є, вона його розвінчає. Уся машина із захисту розлетиться вщент, а це саме те, чому він присвятив себе, – захисту, щоб жодна жінка не зробила йому боляче і ніколи не дізналася, що він залежний хворий від неї.

Запеклий мисливець на жінок

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
 1. Відносини
 2. Набуття очей
 3. Чоловік та жінка
 4. Відносини 2
 5. Наше прагнення подобатися
 6. Життя поза себе
 7. Безглуздість
 8. Збірний образ чоловіка чи жінки
 9. Стратегія з розробки стосунків
 10. Не пережиті стосунки
 11. Пошук близькості з іншим
 12. Пошук кохання на своїх умовах
 13. Спроба закохатися головою
 14. Томлення за коханням
 15. Уявне кохання
 16. Закоханість
 17. Страх бути покинутим
 18. Прагнення чоловіка
 19. Не вибачати чоловічої хтивості
 20. Закохатися і закохати в себе
 21. Сліпа любовна мрія
 22. Самокатування в коханні
 23. Жіноча пристрасть до чоловіка
 24. Болісність існування без іншого
 25. Погоня від себе за іншими
 26. Почуття, емоції
 27. Стихія почуттів
 28. Пристрасть
 29. Пригнічувати свої почуття
 30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
 31. Новий інтерес у стосунках
 32. Спроба закріпити свій статус
 33. Холод у стосунках
 34. Бажання бути єдиним
 35. Починаючи з закоханості
 36. Розшукувати у сексі
 37. Боротьба чоловіка та жінки
 38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
 39. Створювати прихильність до неіснуючого
 40. Уникнення конфлікту
 41. Неохайність у взаєминах
 42. Нездатність бути з чоловіком
 43. Чоловік поруч із жінкою
 44. Увага для жінки
 45. Запеклий мисливець на жінок
 46. Ненависть
 47. Внутрішнє рабство
 48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
 49. Любовна мара
 50. Зберігати надію на велике кохання
 51. Любовне виживання
 52. Перебуваючи з жінкою в ладу
 53. Виносячи чоловікові вирок 
 54. Шлюбні стосунки
 55. Розбиратися з іншим фінансово
 56. Потреба кохати і бути коханим
 57. Ревнощі (A)
 58. Ревнощі (Б)
 59. Сліпа і пристрасна недовірливість
 60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.