Любовне виживання
Перед жінкою стоїть інше завдання – утримати чоловіка. Сенс утримування полягає в тому, щоб зберегти свій шлюб, свої стосунки, своє щастя.
Проблема великого жіночого страху перед особистою, любовною незатребуваністю і коротким бабиним віком змушує жінок хапати більш-менш нормальних чоловіків, відводити їх з-під носа навіть у власних подруг. Йдеться про любовне виживання – на всіх жінок ніяк не напастися чоловіків: вони хуліганять, спиваються, стають ігроманами, страждають на синдром донжуана, трудоголізм, одні великі й недосяжні, інші бомжують, зливаючись з асфальтом.
Знаючи про те, наскільки гіркою є жіноча доля без кохання і любовного чаду і що жінці неможливо бути самій, жіноча вразливість вимагає постійного контролю за своїм чоловіком, який ненароком у неї завівся. Від постійного стеження за своїм чоловіком жінка ніде не знаходить собі життя. І одного цього достатньо, щоб почати тонке дресирування. Найкраще, що спадає жінці на думку, – перестати бачити в чоловікові чоловіка, почавши руйнувати його ідею про себе і про свою гідність, особливо чоловічу. Ось по цій чоловічій гідності жінка тонко й непомітно починає завдавати ударів, які вносять сумнів і сум’яття в душевний стан чоловіка.
Жінка змушує піднятися у свідому частину всі несвідомі страхи чоловіка. Ці страхи він потім компенсує з великою наснагою на соціальних ристалищах: у політиці, бізнесі, космосі, з іншими жінками. Жіноча обдарованість до складнощів в усі віки дає можливість усім чоловікам залишатися натхненними в соціумі та з великим задоволенням вершити долі інших людей: такі самі складнощі, та ще й крутіші, власть імущі створюють іншим людям, які не мають жодного відношення до їхньої сім’ї, до їхнього осередку суспільства.
Жінка розкручує себе у грі з чоловіком різними способами – прибідняючись при ньому, самостверджуючись (“Я не гірша!”), погрожуючи. І це вже жінка-феміністка, яка намагається вибити чоловіка звідусіль за всіма правилами боротьби і законами світу, що розвивається.
Любов для сучасних чоловіків і жінок стає слабкістю. Вони вважають за краще зустрічатися в сексуальній сутичці, яка є агонією за коханням.
Любовне виживання
САМОПІЗНАННЯ
Про кохання
- Відносини
- Набуття очей
- Чоловік та жінка
- Відносини 2
- Наше прагнення подобатися
- Життя поза себе
- Безглуздість
- Збірний образ чоловіка чи жінки
- Стратегія з розробки стосунків
- Не пережиті стосунки
- Пошук близькості з іншим
- Пошук кохання на своїх умовах
- Спроба закохатися головою
- Томлення за коханням
- Уявне кохання
- Закоханість
- Страх бути покинутим
- Прагнення чоловіка
- Не вибачати чоловічої хтивості
- Закохатися і закохати в себе
- Сліпа любовна мрія
- Самокатування в коханні
- Жіноча пристрасть до чоловіка
- Болісність існування без іншого
- Погоня від себе за іншими
- Почуття, емоції
- Стихія почуттів
- Пристрасть
- Пригнічувати свої почуття
- Несамовитість – істерія, що подорослішала
- Новий інтерес у стосунках
- Спроба закріпити свій статус
- Холод у стосунках
- Бажання бути єдиним
- Починаючи з закоханості
- Розшукувати у сексі
- Боротьба чоловіка та жінки
- Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
- Створювати прихильність до неіснуючого
- Уникнення конфлікту
- Неохайність у взаєминах
- Нездатність бути з чоловіком
- Чоловік поруч із жінкою
- Увага для жінки
- Запеклий мисливець на жінок
- Ненависть
- Внутрішнє рабство
- Прагнення бути вільним за рахунок іншого
- Любовна мара
- Зберігати надію на велике кохання
- Любовне виживання
- Перебуваючи з жінкою в ладу
- Виносячи чоловікові вирок
- Шлюбні стосунки
- Розбиратися з іншим фінансово
- Потреба кохати і бути коханим
- Ревнощі (A)
- Ревнощі (Б)
- Сліпа і пристрасна недовірливість
- Оглядини
Навчання «Методу БУС»
Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.