Боротьба чоловіка та жінки
Одвічна боротьба чоловіка з жінкою націлена на те, щоб зломити жіночу непокору, а отже, незгоду прийняти ту форму, в яку чоловік жінку, абсолютно для нього незнайому – хоч він її начебто бачить, чує, відчуває, – намагається вдягнути, аби не здригатися під час її наближення, під час її грізного погляду, коли вона незадоволена своїм чоловіком.
А жінка частіше незадоволена. Навіть коли вона проявляє любов – милість, чоловік стискається зсередини: він їй не довіряє.
І тому чоловікові потрібна відома і прийнятна для нього форма, тобто поведінкова детермінованість (передбачуваність), щоб він негайно зміг вжити заходів захисту від того, що відбувається.
Приманка – потяг, еротико-флюїдо – первинна стадія стосунків, коли чоловік і жінка, наче метелики, летять на світло, обпалюючи собі крила. Їх трясе в любовній лихоманці, і трясе тим більше, чим більше в них любовних, еротичних бажань; про такі миті кажуть: “томимось бажанням”. Будучи пригніченим у підсвідомості, це бажання пустило коріння далекосяжних проекцій. Тільки ось дуже довго доводиться чекати появи об’єкта обожнювання, заради якого було роздуто таке багаття всередині, щоб здійснити всі свої бажання разом.
Але щойно зустріч-надія відбудеться, разом із любовним полум’ям, пожадливістю, хіттю виривається назовні, як чадний газ, страх і сумнів. Невже це воно?! Наша голова не знала спокою, вона виношувала всі, які тільки можуть існувати, задуми про кохання, вплітаючи те, що почуте, що побачене, а головне, все запозичене від початку до кінця. А реальне – воно живе, трепетне і від початку двоїсте. І щойно зустріч відбулася, одночасно з диким тяжінням, сліпим і владним, у якому немає місця голові, поволі починається мишача метушня через безокість – сліпоту: чоловік і жінка намацують слабкі сторони одне одного. Мотив простий – утримати в майбутньому іншого, коли трапиться розрив.
Виявляється, ми ніколи не віримо, хоча нескінченно вивіряємо наше майбутнє через мислення, плекаємо суперідею, як усе буде здорово. Але при першому прояві реальності ми зазнаємо фіаско, бо вона ніколи не відповідає нашій оздобленій ідеї про нашого обранця або обраницю. І ми перебуваємо в стані фрустрації, і тут же, пригнічуючи її, змінюємо фокусування нашого погляду, починаючи наводити глянець або шліфувати наші стосунки. По суті, ми вступаємо в боротьбу з іншим, щоб у цій боротьбі можна було приміряти наші свідомі й підсвідомі частини і дійти хоч до якоїсь єдності, що це той чоловік або та жінка.
Що б ви не робили одне з одним, не забувайте про себе. Усвідомлюйте!
Боротьба чоловіка та жінки
САМОПІЗНАННЯ
Про кохання
- Відносини
- Набуття очей
- Чоловік та жінка
- Відносини 2
- Наше прагнення подобатися
- Життя поза себе
- Безглуздість
- Збірний образ чоловіка чи жінки
- Стратегія з розробки стосунків
- Не пережиті стосунки
- Пошук близькості з іншим
- Пошук кохання на своїх умовах
- Спроба закохатися головою
- Томлення за коханням
- Уявне кохання
- Закоханість
- Страх бути покинутим
- Прагнення чоловіка
- Не вибачати чоловічої хтивості
- Закохатися і закохати в себе
- Сліпа любовна мрія
- Самокатування в коханні
- Жіноча пристрасть до чоловіка
- Болісність існування без іншого
- Погоня від себе за іншими
- Почуття, емоції
- Стихія почуттів
- Пристрасть
- Пригнічувати свої почуття
- Несамовитість – істерія, що подорослішала
- Новий інтерес у стосунках
- Спроба закріпити свій статус
- Холод у стосунках
- Бажання бути єдиним
- Починаючи з закоханості
- Розшукувати у сексі
- Боротьба чоловіка та жінки
- Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
- Створювати прихильність до неіснуючого
- Уникнення конфлікту
- Неохайність у взаєминах
- Нездатність бути з чоловіком
- Чоловік поруч із жінкою
- Увага для жінки
- Запеклий мисливець на жінок
- Ненависть
- Внутрішнє рабство
- Прагнення бути вільним за рахунок іншого
- Любовна мара
- Зберігати надію на велике кохання
- Любовне виживання
- Перебуваючи з жінкою в ладу
- Виносячи чоловікові вирок
- Шлюбні стосунки
- Розбиратися з іншим фінансово
- Потреба кохати і бути коханим
- Ревнощі (A)
- Ревнощі (Б)
- Сліпа і пристрасна недовірливість
- Оглядини
Навчання «Методу БУС»
Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.