Слепая любовная мечта. Сліпа любовна мрія

Сліпа любовна мрія

Сліпо вірити в емоційну чуттєвість – це віра в те, що, як ми відчуваємо, так це і є. Така віра покликана стриножити наші почуття, щоб вони не розбіглися, як табун коней зі світанком.

Наша віра – це наївна спроба залишитися в тому, що ми так любимо, до чого приохотилися, прив’язалися, за що вхопилися і чого не хочемо відпускати, щоб більше не осиротіти і не залишитися без того, чого нам до болю хочеться. Поди знай, коли до нас ще прийде цей спалах любові, саме зараз ми хочемо залишити навічно. А де це “навічно”, ми не знаємо, ми самі не вічні, нам доводиться вірувати.

Сенс нашого устремління – це нескінченно продовжувати миті, в яких нам так прекрасно з іншим. Нам із собою так прекрасно ніколи не буває, ми не можемо злитися із собою, як ми можемо зливатися знов і знов в екстазі з іншим, і бачити своє сяйливе й улюблене відображення в очах іншого. У цей момент ми сходимо і у власних очах, і виникає прийняття себе і свого життя. Наступної миті екстаз закінчується, і небесна гойдалка – добре, якщо плавно, а не різко, – йде донизу, і ми знову стоїмо на землі на власних ногах, непотрібні собі, а тим паче іншому. І нам непомірно боляче від того, що ми щойно були в раю. Наша мрія – довіритися іншому до самозабуття, сподіваючись, що він нас виведе на світлу дорогу життя, а то ми шарахаємося темним боком і без провідника нашої любові не знаємо, як перейти на світлу частину цієї дороги. Але знайдений і знайдений нами провідник опускає руки і випускає нас з обіймів: жодні обійми не тривають 24 години. І нам доводиться тверезіти, і тверезіє сам провідник, який навряд чи щось знає про свою місію щодо нас.

Тепер і він, і ви маєте відпочити, дати одне одному перепочинок, для того щоб збалансувати емоційно-чуттєвий ресурс і знову вилитися сповна одне на одного. Але нам уже не до відпочинку – ми жадаємо; нам не до балансу – ми перелякані тим, що нам усе примарилося. Ми не можемо довіряти собі, і тоді ми повинні ментально не просто підстьобнути нашу чуттєвість, а почати шмагати її на вимогу, щоб те, що нас так захопило і піднесло радість, повторювалося знову й знову, без утоми даруючи нам любовний запал і невтомну пристрасть, роблячи нас дедалі ненаситнішими в коханні.

Але так не буває: саме джерело цієї пристрасті неглибоке. І наступної миті ми бачимо іншу картину – картину спустошення, коли наш коханий або кохана ховає очі, не тільки ухиляючись жадати і сходитися в екстазі, а й не бажаючи, щоб ви глибоко входили і марно відображалися. Джерело вичерпалося.

Ось тому нам хочеться вірити сліпо, абсолютно необ’єктивно і безпідставно, що ми зустрінемо таке джерело любові, яке дасть нам змогу не тільки вірити, а й перебувати на вершині любовного екстазу вічно.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлювати свою любовну спрямованість
  • Усвідомлювати свої бажання, які стають настільки сильними, що, розпалені володінням, стають нашою вірою
  • Вірити вигідно – тоді не потрібно усвідомлювати, для вас ця тема закрита, вам тепло і затишно з власним віруванням
  • Віра – це наш власний розмір реальності, скроєний згідно з нами самими, який дає змогу придушити всі види сумніву, не даючи їм підняти голову, не кажучи вже про те, щоб їх осмислити
  • Усвідомлюйте свою недовіру до кого-небудь або до чого-небудь.
  • Чудо усвідомлення в тому й полягає, що, починаючи з недовіри, ми можемо усвідомити негасимий маячок довіри, що не залежить від жодної подвійності
  • Тільки довіра до себе спочатку дозволяє не пригнічувати, а усвідомлювати сумнів, роблячи його сходинкою для свого зростання
  • Усвідомлення сумніву дає змогу поглиблювати прийняття, не боятися себе і своїх протиріч
  • Відпустіть себе

Сліпа любовна мрія

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
  1. Відносини
  2. Набуття очей
  3. Чоловік та жінка
  4. Відносини 2
  5. Наше прагнення подобатися
  6. Життя поза себе
  7. Безглуздість
  8. Збірний образ чоловіка чи жінки
  9. Стратегія з розробки стосунків
  10. Не пережиті стосунки
  11. Пошук близькості з іншим
  12. Пошук кохання на своїх умовах
  13. Спроба закохатися головою
  14. Томлення за коханням
  15. Уявне кохання
  16. Закоханість
  17. Страх бути покинутим
  18. Прагнення чоловіка
  19. Не вибачати чоловічої хтивості
  20. Закохатися і закохати в себе
  21. Сліпа любовна мрія
  22. Самокатування в коханні
  23. Жіноча пристрасть до чоловіка
  24. Болісність існування без іншого
  25. Погоня від себе за іншими
  26. Почуття, емоції
  27. Стихія почуттів
  28. Пристрасть
  29. Пригнічувати свої почуття
  30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
  31. Новий інтерес у стосунках
  32. Спроба закріпити свій статус
  33. Холод у стосунках
  34. Бажання бути єдиним
  35. Починаючи з закоханості
  36. Розшукувати у сексі
  37. Боротьба чоловіка та жінки
  38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
  39. Створювати прихильність до неіснуючого
  40. Уникнення конфлікту
  41. Неохайність у взаєминах
  42. Нездатність бути з чоловіком
  43. Чоловік поруч із жінкою
  44. Увага для жінки
  45. Запеклий мисливець на жінок
  46. Ненависть
  47. Внутрішнє рабство
  48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
  49. Любовна мара
  50. Зберігати надію на велике кохання
  51. Любовне виживання
  52. Перебуваючи з жінкою в ладу
  53. Виносячи чоловікові вирок 
  54. Шлюбні стосунки
  55. Розбиратися з іншим фінансово
  56. Потреба кохати і бути коханим
  57. Ревнощі (A)
  58. Ревнощі (Б)
  59. Сліпа і пристрасна недовірливість
  60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.