Рисовать собственную жизнь в деталях. Малювати власне життя в деталях. Draw your own life in detail

Малювати власне життя в деталях – це відчувати страх перед його неосяжністю та непередбачуваністю, коли людина відчуває себе маленькою та недалекоглядною. Вона не може припустити незнання, вона не може припустити думки, що не тільки за порогом її власного будинку, а й у самому будинку день у день трапляється невідоме. Він однозначно проти будь-якої невизначеності, він за визначеність, і таку ґрунтовну, щоб можна було знати і передбачити від початку і до кінця будь-який розворот подій.

Для цього він ментально задіяний 24 години на добу, розписуючи в деталях, як усе повинно й може відбуватися, обігруючи це з усіх боків, наскільки вистачає уяви, продумуючи серії діалогів між собою та іншим. Така ґрунтовна, детальна репетиція мала б дозволити витримати будь-який наліт.

Але так не трапляється – неіснуючу обіграну ситуацію ви ніколи не зможете відтворити, і найменша несхожість вигаданого і реального розбиває вщент всю вибудувану голографічну експозицію. Непередбачений хід, зроблений іншим, – і всі побудови починають гуркотіти у своїй несинхронності. Але й зійти з прокладеної в мозку колії ви теж не в змозі – сталося застрягання, ви підсіли на тему, і зійти – значить загубитися. Усе починає звучати несвоєчасно, не має сили, не підтримано чуттєво, усе нудно й малоцікаво. Таке прагнення до стерильного життя, маніакальна пристрасть пропустити все через попереднє налаштування й заздалегідь вивірену до дрібниць вигідну позицію призводить до тривожної недовірливості та слабкості власного життя, змушуючи людину не жити, а створювати видимість життя, неспокійно цілодобово клопочучись про те, як вписатися в новий поворот життя та у стосунки, знаючи, що за нею водиться хронічне схиблення.

Таке схиблення і є бездарність, яка підриває власне життя. Але ця бездарність і існує через нескінченне підстраховування з приводу й без, що змушує накопичувати ще більший страх і гальмувати в голові, створюючи залізобетонну опору на виваженість ситуації зсередини, ігноруючи те, що відбувається ззовні, і його рух. Усе це створює безвихідь.

Це схоже на Сізіфову працю – камінь з гори весь час скочується на вас. Але ви не полишаєте надію приручити життя, цілком прорахувавши його!

Фокус уваги:

  • Вкусити від невідомого
  • Підставити себе променям
  • Дихати красою життя
  • Благоговіти перед життям
  • Жити за межами поняття
  • Спрямовуватись до власного центру
  • Стати єдністю руху
  • Охайність у свідомості
  • Готовність для вищого
  • Усвідомити дар життя

Малювати власне життя в деталях

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.

Малювати власне життя в деталях