Карта собственных представлений. Карта власних уявлень. Native view map. Мапа власних уявлень

Мапа власних уявлень

Життя згідно з власною картою уявлень – це та багатообіцяюча есенція, яку ми витягли, усвідомлюючи самих себе, інших і цей світ.

Для того щоб усе це не тіснилося в нас у розібраному вигляді, ми наводимо лад, створюючи видимість знання, яким буде наше життя.

Для цього ми й формуємо ментальну карту наших надій і бажань, яка вкладається в наші уявлення. Так ми сприяємо наведенню ладу в нашій голові: нам відомо, чого ми хочемо і до чого прагнемо. І найголовніше, що тепер через нашу практичність і передбачливість для нас не залишається білих плям і в наше життя не може увійти невідоме з його недетермінованістю. Це свідчить про силу нашого розуму і його можливості контролювати життя. Тільки не треба забувати, що це відбувається тільки ментально.

Створювати карту уявлень ментально – це значить створювати комору замовлень для життя в спробі виробити умови для життя й у такий спосіб упорядкувати стихійність життя та обмежити його рух, регламентуючи його у свідомій частині – тій, з якою ми ототожнені, – з розрахунку, що ми про нього все знаємо та розуміємо, і це нам слугує підстраховуванням. Коли ми вимірюємо все в житті заздалегідь, до того, як щось станеться, це, на наш погляд, слугує нам втіхою і створює віру в себе та в те, що відбувається, даючи нам змогу жити і не пробуджувати усвідомленість.

Усвідомленість вимагатиме від нас не репетирувати в надії, що все це підготовчі етапи для життя, а відповідати на кожну мить життя з усією тотальністю. А це означає жити з усією пристрастю, цілісно, інтенсивно і завершувати кожну мить життя, зустрічаючи наступну мить відкрито, без жодних захованих у рукаві козирів і абсолютно невинно.

Але благо ми не маємо жодного шансу так жити, якщо не пробуджуємо свідомості. Така незадіяність у житті дає нам змогу самозберігатися від самої таємниці життя, яка нам, здається, і зовсім не потрібна: були б ми і наші ментальні запасники, в яких ми можемо собі нарити все, що послужить нам втіхою.

Емоції розвитку:

  • Тримаючи себе за руку
  • Не віддаляючись від себе
  • Впізнаючи солодкість вдиху
  • Відчуття мелодії
  • Впізнавання відповідності
  • Проявляти увагу та любов до себе
  • Невимушеного погляду
  • Знати справжню мотивацію того, що відбувається
  • Виявляти повагу до власного життя
  • Тихіше, ніж було

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.

Мапа власних уявлень