Бзик отождествления. Бзік ототожнення. Identification quirk

Бзік ототожнення

Створювати хибну причетність до будь-кого або будь-чого – це вдавати, що ми є учасником цих грандіозних подій або цієї любові.
Уся наша причетність роздувається ментально і ніколи не проходить глибше поверхні нашого “я”. Таким чином ми створюємо собі можливість бути завжди при ділі й пишатися тим, що в нас це не слабо виходить. А що в нас виходить насправді – так це те, що без особливої уваги ми знаходимо для себе можливість завжди бути в гущі подій.

Маленькі вони чи великі, значні чи ні, це неважливо, головне – наша причетність. І ця ж причетність – психологічна приналежність – не дає нам змоги бути усвідомленими і побачити, як є насправді. 

Щоправда, у причетності нас це абсолютно не хвилює, ми вже визначилися, зайняли позицію, створили переконання й упередження, як є, буде і має бути, і перейшли на конкретний контроль цієї ситуації. І тоді ми виявляємо спокій у розумі: все нам відомо, ми міцно стоїмо на вивіреній для нас позиції, ситуація стає для нас звичною, а ми у своєму ставленні до інших механічними. А вже своєю чергою механічність створює повну дезорієнтацію щодо того, що відбувається, від хибної самовідданості, неможливості бачити те, що відбувається, як є насправді, щоб була можливість переключитися з несвідомого на свідому присутність і усвідомлене бачення того, що відбувається. Для нас тоді зробити крок у невідоме є абсолютно недоступним, створюючи й підтримуючи настороженість закритого розуму. І при цьому ми примудряємося служити вірою і правдою, підтримуючи власну оману й оману інших, що дає нам змогу перебувати, внаслідок хибної самовідданості, знедоленими та відчуженими від самого себе, від власної суті. І не бачити, які наслідки чинить на наше життя несвідоме зумовлення – корсет внутрішніх обмежень, який дозволяє нам створювати особистісне ставлення до всього, що відбувається, і вважати це власним знанням.

А нескінченний аналіз того, що відбувається, проведений через оцінність, своєю чергою, дає змогу відповідати на новий момент із минулого в такий спосіб, що змушує нас відчувати себе знавцем завдяки обумовленості. Привносячи в роздуми свою пам’ять, ми шерстимо свій ментальний досвід, шукаємо правильну відповідь через вибір. А вже все це дає змогу вести невсипущу, внутрішню боротьбу за все те, до чого ми сліпо прив’язані і чим так дорожимо.

Така хибна самопожертва сповнена пошуку психологічної вигоди, сенс якої – прожити життя, щоб воно не зачепило своїми колізіями. Це змушує нас зовні вибудовувати своє прикриття і декор таким чином, щоб можна було здійснити і виконати будь-яку власну забаганку, що робить нас дуже егоїстичними і ексцентричними.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлюємо себе в самовідчутті
  • Досліджуємо самовідчуття, чого нам постійно бракує і що ми привносимо власним мисленням
  • Усвідомлюємо, як ми створюємо ідею про себе, як вона піддається корозії та як і чим ми її підправляємо
  • Усвідомлюємо, як ми надмірно дорожимо тим, до кого ми маємо причетність
  • І як мимоволі, непомітно для нас, виконуємо потрібний танець того, до кого виявилися причетними
  • Усвідомлюємо нашу самовідданість і відданість в очікуванні чого?!
  • Усвідомлюємо саме очікування і пов’язаний з ним тотальний контроль того, до кого ми причетні
  • І дивимося відкритими очима надалі на те, що відбувається
  • Ви як тільки могли намагалися задовольнити уявлення іншого про вас. Ви задовольнили, а самі ви задоволені?
  • Розслабитися в прийнятті себе
  • Жити в дозволі
  • Відпустити себе

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.

Бзік ототожнення