Томление по любви. Томлення за коханням

Томлення за коханням

Привабливість нових відносин зачаровує нас, вкотре викликаючи бажання і жадібність до виграшу своєї долі через іншого. Звідси і починається самообман у стосунках. Слабкі спроби привнести хоч щось від реальності у розум, що спалахнув проекціями, спочатку можуть закінчитися в кращому разі нічим, у гіршому – образою за те, що хтось намагається поглумитися над грандіозними почуттями і змушує тверезіти, виходити з буйного сп’яніння коханням.

Не дивно, що ми так прагнемо кохання: воно змушує нас дивитися на себе і на світ іншими очима, затамувавши подих. Ми бачимо, як на наших очах змінюється світ і наше життя зі звичайного перетворюється на величне. Ми завжди вважали, що це дарує нам інший, що без нього наше палацове життя негайно перетвориться на животіння в хатинці, принцеса – на жабу, Іванко – на дурня. Не бажаючи знайти і тут же втратити, знайти і залишитися з носом, ми швидко переводимо власне перетворення на відому і найдоступнішу для нас мову утилітарності, яка нам дозволяє збудитися і перезбудитися від однієї тільки думки про те, як нам пощастило цього разу і що ми нарешті зустріли того єдиного та неповторного.

Наше непрохідне томлення за коханням, лихоманка любові від бажання, надій та втечі від себе спочатку проявляє компенсаційні щедроти, роблячи всіх, хто б нам не зустрівся, чоловік чи жінка, фігурами знаковими – на менше ми не згодні. Ще б пак, так душевно страждати з нашим талантом до кохання – має ж нагорода знайти героя! Але ось що цікаво: нагорода знайшла героя, але нагороджений не дивиться їй у вічі. Він продовжує роздмухувати галас, щоб надати тому, що відбувається, перебільшену значущість і вагомість. Тому що при наближенні пишність проекції розчиняється, і доводиться терміново підтримувати те, що відбувається, звичним способом – піднесенням його до власних уявлень. Так у взаємини ми закладаємо вибухівку сповільненої дії.

Ми не присутні, не відроджуємось і не падаємо від світла сяючих очей іншого, не слухаємо кожної миті того, що відбувається, яке внутрішньо годує нас і дає зрозуміти, як і куди рухатися далі. Це не розіграєш і не уявиш у вигідному світлі, здатність реального – вести за собою. Тому нам набагато краще, легше і цікавіше просто шукати прихильність іншого, щоб бути ним улюбленим.

Ну а тут є десь розвернутися. У хід йде все, включаючи частування себе та іншого розповідями про колишніх партнерів у спробі викликати співчуття з приводу попереднього невдалого обранця. Ми наносимо на своє минуле огидні, погані фарби, здійснюючи поховання всього доброго і світлого, що було у стосунках, пробуджуючи в іншому негативні асоціації, викликаючи співчуття з приводу нашого невдалого попереднього обранця, перекроюючи своє минуле на очах нового коханого. Наша жадібність до виграшу своєї долі через іншого дозволяє починати наші відносини з шаленого самообману, не зустрічатися віч-на-віч з тим, з ким збираємося жити. Але це нас заводить на повну і дає можливість підсунути себе іншому так, щоб він побачив реалізованим бажання бути іншому набутим раєм.

Томлення за коханням

САМОПІЗНАННЯ

Про кохання

О любви. Про кохання. About love
  1. Відносини
  2. Набуття очей
  3. Чоловік та жінка
  4. Відносини 2
  5. Наше прагнення подобатися
  6. Життя поза себе
  7. Безглуздість
  8. Збірний образ чоловіка чи жінки
  9. Стратегія з розробки стосунків
  10. Не пережиті стосунки
  11. Пошук близькості з іншим
  12. Пошук кохання на своїх умовах
  13. Спроба закохатися головою
  14. Томлення за коханням
  15. Уявне кохання
  16. Закоханість
  17. Страх бути покинутим
  18. Прагнення чоловіка
  19. Не вибачати чоловічої хтивості
  20. Закохатися і закохати в себе
  21. Сліпа любовна мрія
  22. Самокатування в коханні
  23. Жіноча пристрасть до чоловіка
  24. Болісність існування без іншого
  25. Погоня від себе за іншими
  26. Почуття, емоції
  27. Стихія почуттів
  28. Пристрасть
  29. Пригнічувати свої почуття
  30. Несамовитість – істерія, що подорослішала
  31. Новий інтерес у стосунках
  32. Спроба закріпити свій статус
  33. Холод у стосунках
  34. Бажання бути єдиним
  35. Починаючи з закоханості
  36. Розшукувати у сексі
  37. Боротьба чоловіка та жінки
  38. Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
  39. Створювати прихильність до неіснуючого
  40. Уникнення конфлікту
  41. Неохайність у взаєминах
  42. Нездатність бути з чоловіком
  43. Чоловік поруч із жінкою
  44. Увага для жінки
  45. Запеклий мисливець на жінок
  46. Ненависть
  47. Внутрішнє рабство
  48. Прагнення бути вільним за рахунок іншого
  49. Любовна мара
  50. Зберігати надію на велике кохання
  51. Любовне виживання
  52. Перебуваючи з жінкою в ладу
  53. Виносячи чоловікові вирок 
  54. Шлюбні стосунки
  55. Розбиратися з іншим фінансово
  56. Потреба кохати і бути коханим
  57. Ревнощі (A)
  58. Ревнощі (Б)
  59. Сліпа і пристрасна недовірливість
  60. Оглядини

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.