Неохайність у взаєминах
Намагаючись відповісти на багато запитань про чоловіка і жінку, їхні взаємини, ми часто не підозрюємо, що спочатку, трясучись у любовній лихоманці від бажання, сподівань, прагнення, втечі від себе, з першої ноти спілкування ми закладаємо в наші взаємини міни уповільненої дії. Знайомлячись, ми розповідаємо про себе. А що, по суті, ми можемо розповідати одне одному? Пригощаємо себе та іншого карколомними розповідями про попереднього залицяльника або подругу, причому, як поганий художник, наносячи на своє минуле огидні, кепські фарби.
Ми мусимо знати, що, коли використовуємо власну мову й чуємо власне звучання, для іншого воно чується розбавленим, заломлюється в його житті й викликає в його асоціативному розумі недобрі, недобрі, ревниві, злі асоціації, якщо наша мова не світла. Не дарма про людину кажуть, що вона може перерізати собі горло власним язиком.
Пробуджуючи негативні асоціації, породжуючи негативні емоції та енергію, ми задоволені, тому що викликали потрібну для нас хвилю: наш обранець підтримує наше обурення і висловлює нам співчуття з приводу попереднього невдалого обранця. Для чого це нам? Починаючи з шаленого самообману, ми не збираємося зустрітися з тим, з ким збираємося жити, кохати, будувати, народжувати. Розмальовуючи наймерзеннішими фарбами своє минуле, ми хитруємо, ловчимо, перекроюємо його на очах нового коханого, показуючи, що ми закреслюємо, ховаємо минуле і чекаємо на запевнення, що на цей раз влучили в десятку і на нас чекає тільки спільна пишність.
Ну а поки звучав наш власний голос, цим голосом, який висловлював роботу нашого розуму, ми розбивали і розтоптували наше минуле, здійснюючи поховання всього доброго, чистого і світлого, що було в наших стосунках. По суті, своє минуле ми повинні були залишити, щоб подальший крок нашого особистого життя був правильним. Але через жадібність до виграшу своєї долі через іншого ми закладаємо найкраще, що в нас є, бо першим кроком намагаємося догодити, потрєфіть іншому, викликавши в нього низинне, як і в нас, бажання самообдуритися, не дати часу розібратися, а звузити свідомість до такого ступеню, щоб ми видалися одне одному віднайденим раєм. Перший крок у наших стосунках стає розбещуючим. Потім ми ніколи не подолаємо цей розрив, ми починаємо з підсвідомого обману, брехні, неохайності, вигризаючи для себе бажане, але згодом не зможемо підняти наші стосунки на нову висоту, дати їм розправити крила, віднайти життя і красу, щирість, розуміння, вдячність. А без цього наше життя стає каторжним, а ми заробляємо душевну сухоту, вкорінюючи наш емоційно-почуттєвий інтерес у зрадництві свого минулого, відкидаючи його й виносячи звідти не найкраще, сподіваючись, що найкраще вже перед нами.
Не поспішайте. Усе, що ми вимовляємо, не з повітря, це і є робота вашого розуму. Ну а якщо ваш розум бачить і розуміє все таким чином, він може зробити тепер тільки одне – поглибити цю механічну, несвідому колію, роблячи вас сліпим у вашому розумінні, вподобаннях, виборі. Усе, що ви робитимете для себе й іншого, відводитиме вас дедалі далі від себе, і за кожним новим поворотом вашого життя виявлятиметься такий вабливий, такий багатообіцяючий новий глухий кут.
І це стосується не тільки жіночої неохайності. Чоловік, нескінченно закладаючи своє минуле, скаржиться, яка стерва йому трапилася цього разу. Або, за іншого психологічного ракурсу, розповідає, якою незвичайною, доброю, щедрою і красивою була попередня жінка і що він, убитий горем і стражданням, не може оговтатися. І всі наступні жінки виступають у ролі утішниць, конкуруючи за право зайняти в серці холостяка випалене попередньою німфою місце.
Але це вже інша тема розмови.
Емоції розвитку:
- Залишаючись із чоловіком чи жінкою наодинці, усвідомлена присутність необхідна
- Маючи погляд на іншого
- Бачачи те, що відбувається
- Чуючи те, що відбувається
- Спостерігаючи відображення в собі
- Спонтанно відгукуючись
- Не шукаючи обмеження
- Не уникаючи зустрічі
- Зближуючись
- Пізнаючи як себе
Неохайність у взаєминах
САМОПІЗНАННЯ
Про кохання
- Відносини
- Набуття очей
- Чоловік та жінка
- Відносини 2
- Наше прагнення подобатися
- Життя поза себе
- Безглуздість
- Збірний образ чоловіка чи жінки
- Стратегія з розробки стосунків
- Не пережиті стосунки
- Пошук близькості з іншим
- Пошук кохання на своїх умовах
- Спроба закохатися головою
- Томлення за коханням
- Уявне кохання
- Закоханість
- Страх бути покинутим
- Прагнення чоловіка
- Не вибачати чоловічої хтивості
- Закохатися і закохати в себе
- Сліпа любовна мрія
- Самокатування в коханні
- Жіноча пристрасть до чоловіка
- Болісність існування без іншого
- Погоня від себе за іншими
- Почуття, емоції
- Стихія почуттів
- Пристрасть
- Пригнічувати свої почуття
- Несамовитість – істерія, що подорослішала
- Новий інтерес у стосунках
- Спроба закріпити свій статус
- Холод у стосунках
- Бажання бути єдиним
- Починаючи з закоханості
- Розшукувати у сексі
- Боротьба чоловіка та жінки
- Заволодіти чоловіком за будь-яку ціну
- Створювати прихильність до неіснуючого
- Уникнення конфлікту
- Неохайність у взаєминах
- Нездатність бути з чоловіком
- Чоловік поруч із жінкою
- Увага для жінки
- Запеклий мисливець на жінок
- Ненависть
- Внутрішнє рабство
- Прагнення бути вільним за рахунок іншого
- Любовна мара
- Зберігати надію на велике кохання
- Любовне виживання
- Перебуваючи з жінкою в ладу
- Виносячи чоловікові вирок
- Шлюбні стосунки
- Розбиратися з іншим фінансово
- Потреба кохати і бути коханим
- Ревнощі (A)
- Ревнощі (Б)
- Сліпа і пристрасна недовірливість
- Оглядини
Навчання «Методу БУС»
Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.