Заинтересованность во мнении других. Зацікавленість у думці інших. Interest in the opinions of others

Зацікавленість у думці інших

Наша зовнішня непривабливість, нездатність привернути до себе увагу інших, мовна, емоційна невиразність прирікають нас на емоційно-чуттєвий голод, не дозволяють розвинути самість належним чином, щоб бути вписаним у соціум і при цьому почуватися як риба у воді.

Щоб не випасти з поля уваги інших, ми самі починаємо виявляти увагу до них.

І тут перед нами проходить неймовірна множина різноманітних людей, які викликають у нас симпатію, народжуючи інтерес і нашу прихильність до них, або антипатію, що відштовхує від даного персонажа. А між двома цими крайніми сильними враженнями ми отримуємо безліч проміжних вражень, в яких зацікавлені: ми робимо далекосяжні висновки і сподіваємося в майбутньому зблизитися, зійтися коротко або залишаємося байдужими, незачепленими по відношенню до цієї людини.

Завдяки спілкуванню проводиться нескінченна внутрішня переробка нашою самістю всього почутого, побаченого, відчутного. Ми, як старателі, що намивають золото через сито, відкидаємо все непотрібне, нецікаве для нас. Але те, що заслужило на нашу увагу, ми засвоїли, і воно певним способом вплинуло на нас, справило певний вплив, певну трансформацію. Після такого сильного враження наші думки та почуття прийняли рух в іншому, новому для нас напрямку. Тому ми з великим полюванням шукаємо спілкування, яке плекало б нас через людину, книги, фільми, театр, образотворче мистецтво, де художник виявлений через свої картини, скульптури.

У своїй нереалізованій любові, пристрасті ми шукаємо глибокого зіткнення з іншим, і в емоційно-чуттєвих проявах легко переходимо кордон, і тоді найприємніше стає вкрай неприємним. Починаючи за здоров’я, ми кінчаємо за упокій, сердячись на себе та іншого за такий несподіваний і неприємний для нас результат. Не переживши істинно, перевівши всі переживання на рівень менталу, ми знову і знову шукаємо себе в очах інших та інших у своїх очах. Наше «я» існує за рахунок відображення, яке поправляє здоров’я нашого «я», живить його, підносить до небес, створюючи всі види задоволення від власного існування, або перекидає, руйнує, роблячи нас убогими та сирими як у власні очі, так і в очах іншого чи інших.

Знаючи, наскільки дорого доводиться оплачувати відображення, ми створюємо таку картину нас самих у світі, щоб отримувати бажані для нас відображення, а не ті, які руйнівні та відгукуються у нас болем та страхом. Звідси і наша нескінченна гра із самим собою та з іншими.

Тільки сумно одне: незабаром ми перестаємо пам’ятати самих себе у всьому цьому і мало що знаємо про себе, тим більше про інших. Для справжнього спілкування потрібні ви самі у своїй безпосередності, тоді ви розкриваєтеся та реалізовуєтесь ваше життя.

Емоції розвитку:

Усвідомити:

  • Себе у взаєминах з іншими
  • Їхній вплив на вас
  • Ваш вплив на них
  • Ваша думка про них, яка створює обмеження
  • Що ви робите з іншими штучно, щоб схилити їх до певної думки про вас
  • Що ви готові зробити, щоб створити для себе вигідну для вас думку
  • Ви честолюбні, марнославні, амбітні?
  • Як ці риси, на вашу думку, допомагають вам?
  • Ви бачите в інших їх честолюбство, марнославство, амбіцію?
  • Які почуття викликає у вас такий вияв інших?
  • Що ви готові зробити, чим поступитися, щоб досягти заповітної мети?
  • Яка ваша заповітна ціль?
  • Розслабтеся
  • Укорініться тут і зараз
  • Живіть кожну мить
  • Відпустіть себе

Зацікавленість у думці інших

Інтерес до інших

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.