Выгодный союз. Вигідний союз. Profitable Union

Вигідний союз

Прояв жадібної стурбованості та хворобливого інтересу до чужого життя говорить про несвідоме проживання свого власного життя, якому так ще й не вдалося приділити усвідомленої уваги. І тоді ми жадібно націлюємося на чуже життя у спробі розглянути його: які екзотичні квіти ростуть на тій, чужій території, а все, що проростає на нашій, по-перше, нікуди не годиться, воно не має жодної для нас краси, а отже, нас і не одухотворює, а по-друге, воно нас не живить і нам чомусь, в порівнянні з іншими, чужі можливості та чуже життя здається райським, а наше продовжує створювати згубну для нас жадібність через винахідливість день у день: « так чого ми хочемо».

А хтиво розпалені компенсацією на свою внутрішню невлаштованість, та й зовнішню, ми не тільки хочемо, але й прагнемо мати все, що мають інші, причому все разом. Ну а реальність нас найменше хвилює. Нам би в палаючий пеклі бажання знайти самозабуття, і ми його знаходимо. Що ми тільки не пробуємо, на що тільки не йдемо заради власної користі та вигоди. При розквіті жадібності у нас з’являється лише бажання – брати, мати вигоду з будь-яких відносин, щоб можна було звідусіль вибивати для себе відсотки корисності. Тоді вже під таку зрілу жадібність створюється і особистість, яка вміє себе тиражувати заради власної вигоди та користі. Ось вона вже вміло використовує інших та їхню кишеню на свою користь. Все починає робитися тільки з заздалегідь збудованим змістом та призначенням. Це нічого, що при цьому трапляються втрати та втрати інших людей від їхнього утилітарного використання. Рано чи пізно люди виявляють, що це не випадковість, що відбувається у ваших взаєминах, а досконала графічна закономірність, причому постійно повзуча нагору у використанні іншого та його можливостей на свою користь. І тоді їхній людський фактор брикається, вони відставляють вас на дальню відстань, не бажаючи бути використаними.

Жадібний і тремтячи за своє світле майбутнє, щоб і там все це було, привчені від усього отримувати вигоду, ми створюємо хворобливе джерело пристрасті, яке так просто не вичерпається, а переродить особистість цілком і повністю, щоб вона могла знаходити матеріальні можливості і необхідних людей і здобути, роблячи все це своїм надбанням. Якщо ще все це не обернеться іншою стороною монети, що сам він при цьому стає патологічно скупим, нездатним поділити з іншими не тільки те, що має, а й самого себе. Будучи закріпаченим у внутрішній скупості, як зовні, і зсередини, він отримує своє самозабуття в гостроті, майже еротичної, у тому, що накопичує і утримує, сподіваючись безмежно розбагатіти.

Емоції розвитку:

 • Усвідомлювати роботу розуму в момент жадібності: будь то увага до чужого життя, заздрощів до придбання того, що ховається за чужими дверима
 • Це не лише розширення самості через матеріальні блага, а й заздрість до чужого особистого щастя
 • Усвідомте: чи добродушні ви, чи доброзичливі
 • Якщо ні, то починайте медитацію на жаність, заздрість, зиск і користь, скупість.
 • Усвідомлюйте себе в моменти їхнього прояву, не відмовляйтеся дивитися в собі на те, що є
 • І виявляйте дослідницьку увагу до того, що це вам дає насправді
 • Тільки не обмежуйте дослідження оціночністю та ставленням
 • Дотримуйтесь цієї енергії, поки не відкриється весь механізм вашого захисту від самого життя
 • Ми так примудряємось захищатися, щоб у нас самих не залишилося можливості жити
 • Розслабтеся у прийнятті себе
 • Живіть у дозволі
 • Відпустіть себе

Вигідний союз

Інтерес до інших

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.