Атавизм победителя. Атавізм переможця

Атавізм переможця.

Маніпуляції іншим – підсвідома гра з психологічного перенаправлення іншого туди, куди нам потрібно, при цьому без урахування самої людини та розуміння тієї шкоди, яку їй завдається. Це схоже на гру двох его, в якій самість одного обов’язково переважає. І вона обіграватиме іншого по ходу п’єси, тільки це буде не гра, а повний розклад маніпулятивності, якою рухає певний мотив або їхня множинність. Але завдання одне – щоб жити і робити все, що і як він захоче, й інше при цьому не виникало.

І успіх досягається з першого моменту, коли інший перестає помічати, бачити і чути, як з ним роблять психологічні кульбіти, сенс яких не тільки в тому, щоб відвести очі, а й у тому, щоб самому не боятися викриття.

Перша пристрасть людини – це робити іншого менше. Чому й відбувається у природі та серед людей постійна боротьба за лідерство. У тварин претендує на лідерство і отримує визнання природна сила та міць – доведеться захищати все поголів’я та їхнє життя; йому першому доведеться скласти голову у битві. І це відбувається як природний відбір.

Людина в мирний час це не так. Кожне его може претендувати на лідерство, якусь винятковість. У цьому немає жодного ризику, поки ви не зустрінетеся з іншим его, яке, зустрівши вас, починає розправлятися з вами за допомогою заперечення, не рахуючи крайньої форми психологічного та фізичного насильства, без жодного «за що?» і чому?”.

Ну а там, де любовний і сексуальний інтерес, початкове правило гри наказує віддавати, заслужено чи ні – неважливо: необхідно топити його іншого у прямих, відкритих лестостях, підносити його до небес, щоб він перейнявся, просочився і скуштував. Звичайно, йому знадобиться наступна доза цієї страви, і він не тільки не встоїть, а й почне переслідувати вас і виконуватиме будь-який йому нав’язаний танець, щоб харчування для його самості і таке рясно відбиття у нього було. Воно його призводить до наркотичної п’яності та самозабуття щодо себе, а значить, виконує ідеал-мрію – про кохання, дружбу, секс, майбутнє, породжуючи надію нового зразка на ще більше, краще.

Така успішність у використанні іншого згубна не тільки для нього, а й для того несвідомого ляльковода, який грає на живих струнах, які мають властивість притягувати відображення на того, хто грає, який так наторкнув у хитромудрості, щоб схиляти і отримувати від іншого чи інших все, що ні забажає, при цьому роздмухуючи в значимості свого «я» до пухлини. Він засвоїв лише одне: з іншим весь час треба щось робити, бо він ніколи не знав, що робити із собою. І будь-яке діяння дозволяє йому приховувати від себе та інших, що він абсолютно невміє в тому, щоб перебувати з іншими.

Така невротичність у присутності дзеркал іншого чи інших відбиває їх у їхніх очах, та й у своїх власних досить успішним у спілкуванні. Але реально, усвідомлено він ніколи не був, не виявляв, не брав участі. Він механічно з іншими завжди на узводі: веселий, бадьорий, у нападі чи захисті. Незмінно лише одне – він ніколи не буває самим собою у присутності іншого, для цього він надто полохливий.

Емоції розвитку:

 • Усвідомлювати свої взаємини з іншими
 • Усвідомлювати всі способи, як ви домагаєтеся від інших того, чого бажаєте
 • Усвідомлювати, як інші вимагають від вас того, чого вони хочуть
 • Стати уважними до своїх взаємин з іншими
 • Стати уважними до всього, що відбувається
 • Усвідомте власну маніпулятивність
 • Досліджуйте власні ігри
 • Для цього ви повинні стати дослідником свідомо
 • Не обмежувати те, що відбувається оціночністю чи ставленням
 • Усвідомте своє прагнення лідерства
 • Як воно здійснилося у вашому житті або було загублене на корені
 • Подивіться, як здійснюють своє лідерство інші
 • Яку ідеологію вони підсовують
 • Живіть у дозволі
 • Відпустіть себе

Атавізм переможця.

Інтерес до інших

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.