Інтерес до іншого
Разом з інтересом до іншого починається соціалізація і внутрішня робота над нашою самістю. Ми не дивимося на себе прямо, ми не можемо пам’ятати про спостерігача – це вертикальний розвиток, який настає після правдивого існування людини в горизонтальному розвитку, у якому головним звучанням усього життя буде соціальна вписаність, наш ступінь тотожності з тим, що відбувається, і залученості в нього. Тут ми будемо виявлені як особистість, і всіх цікавитиме наша громадянська позиція, наше розуміння світоустрою, але не хто ми.
Це питання ми собі ніколи не ставимо, воно здається нам безглуздим. Ми – це ми. Ми частіше незадоволені собою, тому що конфліктні самі по собі через множинність – поліпсихічність, і ця конфліктність проявляється в нас дуже рано, у становленні нашого “я”, і ось тут інші незамінні. Це до них спрямована наша увага, це від них ми приходимо в захват. Ми хочемо бути схожими на них, і нас зачіпає і вражає, що ми не такі, як вони. Від них ми божеволіємо, закохуючись у них до нестями, їх люто ненавидимо від страху за себе, не знаючи, на якому світі перебуваємо. У стосунках ми хочемо бути з іншим якомога легше, не так важкувато, але зводимо всі стосунки до того рівня відомого, на якому перебуваємо самі й наш розвиток.
Ми всі хочемо любити. Кохання має покликати в наше життя шляхетність, піднести нас і наші почуття, загострити їхнє сприйняття не просто до межі, а позамежно, щоб ми могли пройти за межу тіла, проникнути у своє серце, виявивши, що в коханні ми стаємо зрячими, та побачити іншого в його серці та його любов до нас. І тоді не довелося б через сліпоту вимагати доказів любові, і ми б вилікувалися від ран безлюбовності, що кровоточать, варто залишити нас наодинці з собою або відбитися в нас чиїйсь любові. І нас захльостує жалість до себе, бо в інших бенкет не тільки тіла, а й духу, а в нас – дупель порожньо.
Розсерджені на себе, на інших і на життя, закриті до задраєності, ми норовимо плюнути або на себе, або на інших. Але це не здатне подарувати нам самих себе.
Тільки через себе ми можемо осягнути красу і благословення нас і любові на землі.
Емоції розвитку:
- Усвідомити наш інтерес до іншого
- Які ми висновки робимо з приводу іншого, якщо наш інтерес до нього пролобійований?
- А якщо наш інтерес підтриманий іншим, що змінюється в нас і до якої міри?
- Наше збудження, бажання і пов’язані з ними проекції – як вони розквітають?
- А ось наспів і наступний момент, коли намітився глибокий спад у стосунках.
- Які ваше розуміння і ваша витримка?
- Якщо ви були, були присутні у стосунках з іншим – ви збережете свою гідність
- Якщо вона у вас є, ви не будете деструктивні й не проявите важковаговитість, розбиваючи дзеркало іншого, ігноруючи власну залежність
- А почнете усвідомлювати власну залежність і прив’язаність, яка й змушує вас бути насильницьким щодо себе та інших,
ускладнюючи при цьому життя у взаєминах усім - Припиніть ускладнювати життя
- Усвідомлюйте своєчасно
- Живіть у дозволі
- Будьте присутні в кожній миті
- Розслабтеся
- Відпустіть себе
Інтерес до іншого
Інтерес до інших
- Інтерес до іншого
- Увага
- Пошук особистого визнання
- Насолода і нестерпність відображення
- Жити заради визнання іншими
- Ідея про інших
- Зацікавленість у думці інших
- Стосунки з іншим
- Заслуги визнання
- Маніпуляція власною свідомістю
- Крик душі
- Невідомий інший
- Цивілізований спосіб засудження
- Маніпулятивність підлещування та лестощів
- Вигідний союз
- Лицемірство – життя поза себе
- Натренованість у відносинах
- Уїдливість – несвідомість наступу
- Конфлікт – навпомацки до іншого
- Відображення себе в очах інших
- Виверт заперечення
- Злість – психологічний рай та пекло
- Нестерпність – післяпологова травма
- Атавізм переможця
- Заблукавшись у відчуженні
- Войовничість. Спазм розлуки з коханням
- Сварливість. Прибираючи інших до своїх рук
САМОПІЗНАННЯ
Навчання «Методу БУС»
Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БОН, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.