Секс в своих проявлениях. Секс у своїх проявах

Секс – це людська нетлінка: чим би людина не займалася в житті, про секс вона встигає подумати. Подумати – це означає побажати. І якщо він і вона самі не встигли подумати, то відповідне віддзеркалення створить поштовх, а ось і знову, а ось і знову думки, виразники наших сподівань про кохання, про секс, про інше, про те, чого нам бракує в нашому житті. А нам завжди чогось бракує: жінки знаходять чоловіків, чоловіки знаходять жінок, паруються, одружуються, вступають у шлюб, намагаючись зупинити іншого. Але через деякий час знаходять себе знову такими, що думають про кохання, про секс, про інших чоловіків і жінок, які їм ще не зустрілися. І підсвідомий пошук триває.

Шлюбний секс, вимушений секс, – його називають подружнім боргом. Через психічний самозахист ми маємо вправність, якщо комусь щось заборгували, відправляти пам’ять про борг зі свідомої частини в підсвідомість: ми не хочемо про це знати й пам’ятати повсякденно. Таким же “бажаним” рано чи пізно стає шлюбний секс.

Для підтримки сексуального апетиту в шлюбних стосунках потрібно бути насправді сексуальними, природними, не пригніченими хлопцями, до біса вдячними одне одному за те, що в такому величезному караван-сараї людей вам довелося зустрітися і що це змінило й осяяло ваше життя, за те, що ця зустріч надала вашому життю такого імпульсу. Інший варіант – віддаватися іншому, пам’ятаючи про подружній обов’язок, але нічого не пам’ятаючи про кохання, відчуваючи, як соки витікають із вашого життя, залишаючи вас у внутрішній чахлості й пожухлості.

Людина кожною своєю клітинкою прагне до сексу. Вона прагне злиття з іншим, сподіваючись на сходження, на те, що така близькість її окрилить і заповнить те, чого їй у самій собі бракує. Тому людина займається множинним, бродячим сексом, сподіваючись перерити й перевернути багато тіл, жебракуючи в сексі або завойовуючи інших, намагаючись водночас розшукати те, чого бракує. І приходить у відчай: що більше він має статевих зв’язків, то менше знаходить у цьому себе і своє життя.

Гарячим секс може залишатися довго – якщо ви пригнічені в сексі, гаряче про нього думаєте і гаряче його бажаєте, але при цьому ні-ні.

У шлюбі секс використовується як заспокоєння і гарне снодійне. Після трудового дня чоловік скидає втому через секс і, звільнившись від напруги, мирно засинає.

Собача зацькованість у чоловіка з’являється, коли його дружина, його жінка домагається фізичної близькості без урахування його темпераменту, намагаючись із упередженістю підвести його до бажаного для неї сексу. Чоловік впадає в духовну затьмареність після такого сексу. Але жінка не менш затьмарена через відсутність сексу.

Сексуальний актив – це наша життєвість, це все, чим ми є, як себе здійснюємо. Через секс ми шукаємо гармонію власного існування, намагаючись володіти цим. Але наступна мить показує, що того, що було, вже немає. Ми шкодуємо, само шкодуємо і знову кидаємося у всі тяжкі, намагаючись знайти цей досконалий баланс любові і сексу, для підтримки стимулу до життя.

Емоції розвитку:

  • Усвідомити своє справжнє прагнення до сексу
  • Усвідомлювати мотив від моменту до моменту
  • Що шукається в сексі крім сексу
  • Ви використовуєте секс як вихлопну трубу?
  • Або для чогось іншого?
  • Усвідомте свою проекцію на секс і подивіться, чим для вас це закінчується
  • Подивіться на свої обмеження в сексі. Спостерігайте їх
  • Ви присутні в сексі чи у своїй голові?
  • Почніть бути присутнім у сексі від початку до кінця
  • Не вистрибуйте з нього, а саме в ньому будьте
  • Тільки в присутності ви зможете усвідомити, що ви робите для сексу і що секс робить для вас
  • Розслабтеся
  • Розширте свідомість
  • Будьте в усьому
  • Відпустіть себе

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.