Мужчина считает женщину недоступной/ Чоловік вважає жінку недоступною

Чоловік вважає жінку недоступною для себе через відображення. Жіноча недоступність у його суб’єктивності перекладається як недосяжність. Він мріє про жінку день у день, він жадає її, божеволіє від неї. З кожним днем напруга зростає, але чоловік не робить жодної необхідної дії, щоб у реальності ця зустріч відбулася.

Усе, чого тільки можна побажати, він проробляє з віртуальною жінкою у своїх мріях про красу їхніх стосунків, а еротичні фантазії нескладно здійснити через ментальне збудження чи хтиве проглядання порносайтів, відшукавши такий замінник реальності, що коригується відповідно до вашого настрою. Якщо хочете – додаєте туди пристрасть свого жадання, хочете – прибираєте, і якийсь час цей хтивий стан вас зовсім не колише. У цьому ви дока.

Але реальність напружує, тут цей номер не пройде. З першого моменту ви вступаєте в невідоме, яке від тривало пригнічуваного бажання захопить вас цілком. Ваші бажання і почуття почнуть штормити, стануть вам непідвладні. Внутрішній компас за такого тремтіння не здатний буде працювати, і ви потрапляєте в зону ризику, мало що розуміючи з того, що відбувається, але в усьому сумніваючись. Від такої стриманості й ментальної розбещеності реальна жінка збиватиме вас із ніг, як найміцніший напій. Ви не зможете бути в стосунках із жінкою адекватними через перезбудження або придушення. Ви будете надмірно гарячі, або безкровно холодні, або замасковано байдужі. У разі внутрішньої любовної лихоманки можна побачити бігаючі очі чоловіка, який намагається сховати власне збудження, внутрішньо неспокійно озираючись у страху видати з головою свою переповненість або зацікавленість у сексі. Чоловік-перевертень, показавши себе з одного боку і через контроль і внутрішній тиск злякавшись, що буде неправильно зрозумілий, занурений у себе, вискакує і починає говорити або поводитися протилежним способом. Йому важко знайти точки дотику з тією реальністю, яка відбувається в тут і зараз. Він не присутній, а веде боротьбу за звання чоловіка. Він може почати неадекватно пижитися, намагаючись постати перед жінкою в якомусь захисному соціальному образі, надувати щоки й брязкати вигаданими регаліями, намагаючись зацікавити жінку собою, або постає душознавцем, який впізнає жінку з першого погляду і від якого нічого не приховано. Це чоловік, який роздумує про жіночу суть або, ховаючи сексуальні наміри, воліє зближуватися з жінкою на ґрунті духовності, начитавшись літератури з езотерики, метафізики, містики.

Головне, якщо він і зустрічається з жінками, то має при цьому не своє обличчя. А істинного обличчя немає з однієї причини: що б значне в житті не відбувалося, ми завжди фабрикуємо обличчя в такий спосіб, що самі не можемо зрозуміти, як бути далі з таким шаром шоколаду.

Емоції розвитку:

 • Усвідомлювати себе в спілкуванні з жінкою, яка вас зацікавила
 • Бачити себе в розмові: як ви подаєте себе і як це відбивається у вас
 • Спостерігати, як ви схиляєте її в бік вашого інтересу
 • Це відбувається натужно чи озвучується невимушено і простодушно?
 • Ви відкриті в цей момент чи продовжуєте залишатися закритим?
 • Усвідомте глибоко ваш найнегативніший досвід спілкування з вподобаною жінкою
 • А тепер найпозитивніший досвід із жінкою, яка вам сподобалася
 • А тепер залишіться самим собою і безпосередньо погляньте на ваш власний розум
 • Розслабтеся
 • Розширте свою усвідомленість
 • Поглибте своє розуміння
 • Відпустіть себе

Чоловік вважає жінку недоступною.

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.