Обезуметь от женщины. Збожеволіти від жінки

Збожеволіти від жінки – для чоловіка це означає бути одержимим однією жінкою або їх безліччю.
Коли ця одержимість проявлена зовні, то ми бачимо приголомшливого чоловіка, який, по суті, не залишається байдужим до жодної жінки, що ненароком потрапила в його поле зору. Тут же на очах у цієї жінки відбувається перетворення цього чоловіка: з плюгавенького він перетворюється на осанистого красеня, голос починає звучати сурмово, сам він стає неймовірно рухливим і пластичним, очі горять.

Таке переродження на очах гіпнотичне. Жінка заворожена. Її завороженість створює в чоловікові такий емоційний і енергетичний підйом, що все – що і як він говорить, як рухається, як простягає руку, обіймає – стає магічним.
Жінка, яка не відчувала такого цунамі почуттів, здригається, намагаючись утриматися на краю прірви, шалено жадаючи цього чоловіка. Але тієї ж самої миті вона знає, що не встоїть, не втримається від сексу, знехтувавши усіма скромними обмеженнями, які збудувала для індивідуального захисту, щоб дотриматися хоч видимості пристойності. Але тут уже не до пристойностей, тут інший страх – щоб те, що відбувається між ними, ті громи і блискавки, які видимі тільки їм самим, раптово не зникли, залишивши їх ні з чим. Поки вони чують, як від одних тільки поглядів їхні енергії сплавляються в єдину, що приховує здійснення всепоглинаючого божевілля, що обіцяє виконати те, що сам собі боявся замовити. Якби цього чоловіка в цей момент показати його власній дружині, вона б його не впізнала. У це важко повірити: вона не бачила його, коли він робить “стійку” на жінок, – при ній він завжди стриманий. Як він охмуряв її, тепер і не згадати. Але те, що він не був таким, – це точно: змужнів.
Збожеволіти від жінки – це жити весь час на піку збудження, не бажаючи спускатися в долину рівноваги. Чоловік немислимими способами підтримує надрив: то вмираючи від кохання, то скаженіючи від ревнощів; то божеволіючи, жадаючи до огиди, то наступної миті вирішуючи покінчити з цим раз і назавжди; то лякаючись до напівсмерті, що не витримає, коли вона тільки відвернеться, то вже за мить хтиво мріючи стати її трунарем.
Така несвідомість створює п’янке самозабуття, роблячи чоловіка залежним від жінки і сексу.

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.