Мужчина подавляет женщину. Чоловік пригнічує жінку

Чоловік пригнічує жінку.  

Обмеження кого-небудь своєю владою – це пригнічення.
Чоловік пригнічує жінку, боячись того, що, якщо її не пригнічувати, вона стане некерованою і тоді він стане іграшкою в її руках, а вона – його ляльководом. Маючи такий підсвідомий страх, він усім своїм виглядом заперечує її, що б жінка не зробила, яку б ініціативу не проявила і як би оригінально це не прозвучало. Але чоловік тримає марку – він стратег, він політик.

Він свою жінку тримає на голодному пайку, завжди недогодовує, не додає емоцій, почуттів, схвалення, залишаючись у стосунках із жінкою сухим, не відгукуючись на неї з жвавістю, а завжди щось виставляючи, перш ніж схвально відгукнутися. І не дай боже порадувати її – ще загордиться, загордиться, загордитися і кине.

Так поводяться чоловіки, які мало що розуміють у жінці: вони не знають її, не знають себе. Якось треба себе поводити, приховувати себе, щоб жінка не розкусила цю стратегію “згори-вниз”, призначену для утримання жінки в межах дозволеного, щоб кволому зсередини чоловікові спокійно жилося й спалося, поки ця видимість нібито життя з жінкою триває. А по суті, він й гадки не має, що з нею робити, як з нею спілкуватися, як її тішити, балувати, жартувати. Тому доводиться спілкуватися тільки за потребою, щоб не допустити промаху, і підтримувати ілюзію, що поруч перебуває справжнісінький чоловік, щоправда, з паскудним характером, який висушує не тільки жіночу половину, а й себе самого. Бо розвиток не дає змоги насолодитися близькістю з жінкою, а дає змогу тільки вдавати.

Чоловік боїться жінку, її емоційних вихльостів, її непередбачуваності, норовливості. Жінка ховає свій норов: коли вона в любовному томлінні, у прелюдії стосунків, вона мила, витончена, безпосередня, тим паче, якщо чоловік із настороженістю ставиться до жіночої активності. Він хотів би завжди бачити її зразком жіночності та слухняності. Тоді б чоловік міг посідати командну посаду, лідерське становище і не виганявся б із завойованих висот, коли жінка у своїй норовливій вдачі, не знаючи стриманості, нищить язиком, не обов’язково дією, те, що було межею і табу. Це зберігало і чоловіка, і жінку в рамках побудованого відомого. Жінка йде в рознос. Чоловік, бачачи все це, ще раз переконується, що бути з жінкою зблизька, нашвидкуруч – це для поручиків Ржевських, а не для середньоарифметичних чоловіків.

Середньостатистичний чоловік провокує жінку на кохання своєю слабкістю. Він при жінці впадає в кому, дозволяючи опікати себе і розпоряджатися своєю власною долею, як заманеться їй, жінці. Головне – не вирішувати самому. Він ховається за жінкою від життєвих негараздів і життєвих бур. Бажаючи покладатися в усьому на неї, чоловік приймає в силу конформізму ту необхідну форму, природну для жінки, щоб їй було зручніше і вона не розсердилася. Вона штурман, і їй вести по життєвому морю їхнього спільного життя корабель або утле суденце.

Найздоровіше, коли чоловік і жінка можуть один при одному залишитися собою. Тільки тоді, в таких природних для двох умовах вони і їхні почуття можуть продовжувати розвиватися, привносячи життєвість у стосунки. Маски не можуть рости; у боротьбі за своє обличчя, за свою ідею про себе чоловік і жінка влаштовують сімейне ристалище – це краще, ніж виявити свою безпорадність, опинившись наодинці один з одним і не знаючи, як бути.

Емоції розвитку:

 • Усвідомлювати незграбність, невмілість, безпорадність і метушливість при жінках
 • Дослідити на собі чари жіночого відображення і що вони виробляють у вас
 • Який найтриваліший термін перебування з жінкою наодинці та що це народжує у вас?
 • Як і чим розбавляється жіноча присутність?
 • Що надихає в русі до жінки: народжена думка чи сексуальне бажання?
 • Бачити свою потребу в жінці на власні очі
 • Залишаючись без жінки, досліджувати спробу зайняти себе кимось і чимось
 • Намагання робити зі стосунків із жінками конкретику, щоб визначеністю створити відоме і створити обмеження
 • Усвідомлювати наявні стосунки
  Їхню свободу чи несвободу, напругу; що вони роблять із нами, а ми з ними
 • Розслабитися у стосунках
 • Відпустити себе

Чоловік пригнічує жінку.  

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.