Секс та чоловік. Секс и мужчина

Секс – це неперевершена первісна міць людська. Уся людська пристрасть – лібідо, це її можливість здійснити своє власне життя і життя інших людей, зачіпаючи їх своєю пристрастю. Секс володарює людиною, змушуючи її проходити через усі життєві випробування, через горнило життя, виковуючи своє розуміння через досвід і самоздійснення.
Дика сексуальна прихильність – це неприборкана, необмежена, варварська пристрасть, що вийшла за загальноприйняті межі.

Від неї людина сліпне в люті й коханні від невгамовної тяги до іншого, до того, хто довів тіло до несамовитості, звільнивши його з в’язниці, і змусив збожеволіти від безмежності, уводячи в стихію агонії від хтивості, яка розцвіла в оргазмі, де тіло у відпущеності святкувало й билося у сваволі, і його ніхто не стримував, де воно ставало стихією, такою самою, як гроза, пробуджуючи жах і захват водночас.

Якщо чоловік із жінкою сходилися в такому двобої пристрастей, вони ставали рабами цієї пристрасті, поки її вогонь не згасав. Це була дика, абсолютно неприборкана пристрасть – на цю пристрасть не накладали грим, її не зачіпав багатовіковий досвід цивілізації. Наставали миті – і чоловік із жінкою шукали злягання, виконували свій танець кохання на землі, і кордони в цьому оргазмічному двобої відступали, показуючи неймовірність існування.

Цивілізація ж грішить дикою ментальною сексуальною прив’язаністю, де дикість полягає не в тілесній первісній пристрасті, яка виражена від самого коріння і отримала життя у виразному статевому танці, а у прив’язаності зумовленої, жіночої чи чоловічої, до того, з ким довелося провести ніч у ліжку. Вільно чи мимоволі засуджуючи свою вільну поведінку, ми маємо можливість нескінченної реабілітації своїх сексуальних бажань і забаганок, водночас мало що розуміючи в тому, що відбувається, – достатньо того, що ми знаходимо себе в ліжку з іншим, щоб негайно завестися й замутити кохання й прив’язаність, і грітися біля вигаданого вогнища, або розверзти браму пекла, якщо надалі, за нашим задумом, стосунки не вибудовуються.

Але благо, що ми невтомні: скільки б нас не відкидали, скількох би ми не відкинули, ми не втрачаємо надії. Одного разу ми отримаємо і побудуємо те, на що здатні. І що найцікавіше, день у день зможемо бачити те, що ми збудували. Але ми не зможемо повірити своїм очам, що наше життя – це наша авторська робота. Ми не хочемо визнавати цього і підписуватися під цим навороченим неврозом, що це ми свою природну, здорову пристрасть перетворили на жалюгідну подобу життєвості, зробивши життя ареною для битв за висмоктані з пальця ідеали, за які багато людей зазнають приниження, втрачають гідність, калічать життя, але за якими ніколи не видно і не чутно саму людину.

Секс, який став головним болем людини в буквальному сенсі слова, – розтиражований, механічний, на ньому роблять статки, продаючи людей у сексуальне рабство, його славословлять і оббивають, його навчають і його забороняють. Але при цьому не дають пізнати його глибоко і чисто, щоб за часів певної зрілості це природне дерево виросло, природно розквітло і принесло незвичайні плоди.

Емоції розвитку:

 • Подивіться на свій секс
 • Ваша присутність у сексі – скільки вона триває
 • Ваша відсутність у сексі – скільки вона триває
 • Ви думаєте в сексі? Про що?
 • Як часто протягом дня ви думаєте про секс
 • Ви кохаєте або думаєте про кохання
 • Як ви висловлюєте себе, якщо хочете сексу, близькості, інтиму, кохання
 • Чого ви хочете від іншого і як це висловлюєте
 • Дозвольте собі жити
 • Станьте ближчими до себе
 • Навчіться бути з собою
 • Подорослішайте і прийміть гідно це доросле життя
 • Будьте здорові у взаєминах із життям, іншими та сексом!

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.