Мечта о личном счастье. Мрія про особисте щастя

Мрія про особисте щастя.  

Телевізійні ток-шоу на прикладах із життя інших жінок вчать, що жінці краще мати довгий повідець для свого чоловіка.

Раніше чоловіча підзвітність своїй обраниці була набагато суворішою. Але, як казали древні, tempora mutantur at nos mutamur in illis – часи змінюються, і ми змінюємося разом із ними.

Раніше після роботи чоловік поспішав додому. Зараз можуть не поспішати ні чоловік, ні жінка – сучасне життя задає інший ритм. Вони можуть зідзвонюватися, зустрічатися після роботи, йти туди, де їм приємно проводити час удвох або компанією.
Жінку намагаються напоумити, щоб вона не вимагала від чоловіка більше, ніж він може дати, щоб вона була мудра, зберігала любов і довіру до свого чоловіка. Якщо він приходить з роботи пізно, навіть якщо зовсім не приходить – їй краще проковтнути цей страх, свої злість і ревнощі, які не дають їй ні жити, ні дихати, але зберегти спокій у сім’ї, придушивши свою гнівливість, зустрічаючи чоловіка з усією доброзичливістю, на яку вона тільки здатна.
Але ніхто не здатен бути доброзичливим у гніві. Таке лицемірство потворне. І чоловік, яким би він не був, не довірятиме такій жінці. У такі моменти саме час сісти й поговорити про те, що відбувається, а натомість жінка або чоловік, скручуючись у баранячий ріг від емоційного або психологічного болю, намагаються бути вищими за себе та іншого. Про наболіле потрібно говорити своєчасно, доросла людина повинна вміти висловлювати свої почуття, свою позицію і розуміння того, що відбувається.
Чоловік не бажає пригнічувати свій сексуальний апетит. Сьогодні він ніде не може забути про секс: куди не глянь, звідусіль, з обкладинок, білбордів, плакатів, на нього дивляться оголені або напівроздягнені жінки. Нині неможливо що-небудь продати, доки на предмет продажу як рекламу не помістиш голе жіноче тіло, на тлі якого тіло вашої дружини або коханки явно програє. Якщо ж сексуальний апетит у чоловіка стане слабшати, то вийти з цієї кризи йому допоможуть порносайти.
Чоловік дедалі менше бажає чимось або кимось заморочуватися. А жінка вперто бажає бути з чоловіком, мати сім’ю, дітей. Вона не бажає, незважаючи ні на які зміни – суспільні, соціальні, сексуальні, – розлучатися з мрією про особисте щастя.

Мрія про особисте щастя.  

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.