Половое созревание. Статеве дозрівання

Статеве дозрівання.  

Боротьба із самим собою з приводу статевого потягу робить нас несвідомими щодо себе. Перше, що нам спадає на думку в момент сексуального водопілля, – це те, що нам зараз, сьогодні це недоступно і навряд чи статевий контакт або потяг іншої людини до нас найближчим часом передбачається.

Статеве дозрівання людини розтягнуте в часі. Воно починається так рано – з дванадцяти років заявляє про себе, коли ми ще такі маленькі, вразливі й уразливі як для самого себе, так і для соціальних проявів. А тут ще й ця повінь – ментальна й емоційно-чуттєва, коли ми явно в собі можемо розчути внутрішнє бродіння, яке розтікається нашими жилами і вимагає від нас якоїсь неясної інтриги у стосунках з іншими, особливо з протилежною статтю. Це викликає сум’яття й дискомфорт і вимагає наведення ладу у своїй суб’єктивності, яка начебто збожеволіла, створюючи таку невгамовну напругу. Але хто буде розбиратися з напругою? Воно приходить вчасно, згідно з дорослішанням, самою природою, створюючи величезний виклик для підлітка, попереджаючи про гормональну перебудову, яка є передвісником статевого дозрівання, наслідком якого стане посилений статевий потяг.

Те, що так природно і природно, без розуміння процесу стає потворним і спричиняє розщеплення розуму, який починає боротьбу на придушення потягу. Це потім ми матимемо всі сексуальні патології та невлаштованість себе не тільки в особистому житті, а й загалом на цій землі. Така двоїстість нашого існування в силу страху вимагатиме ховати від себе, а тим паче від людей не лише прояв власного лібідо, а й заодно прояв щирих емоцій. Уже не доведеться вірити, а тим паче довіряти, що інша людина спроможна й може розуміти та перейматися поривами іншого. Порив – це сум’яття, конгломерат, стихія почуттів, яка створює свій власний енергетичний вихор, і його здатність – це глибоке проходження через іншу людину. Саме це маленьке “торнадо” в силу свого пориву розорює вас та іншого, показуючи вас у щирості наміру, викликаючи жвавий і проникливий відгук в іншого. Але нас вчать не проявляти щирість, і дуже рано ми бачимо в підлітку втрату невинності та безпосередності, натомість набутого лицемірства, яке вестиме його до підробки та фальші свого власного життя.

Згодом ми підтримуємо придушення в сексі, роблячи його ручним і керованим, і чекаємо від нього те, що зробить нас повноцінними у власних очах і в очах інших, проєктуючи на секс усе що завгодно, але тільки не те, що є. А те, що є, – для наших уявлень завжди виявляється таким крихітним і непомітним. Ми його проковтуємо, не помічаючи, і ніколи не насичуємося – воно нас не годує, надто воно мале. Ми не можемо задовольнятися такою малістю, це репетиційний варіант, який повинен наблизити щось величезне, що від надлишку почуттів ми насилу зможемо проштовхнути всередину. І ось уже воно заповнює нас цілком, створивши постійну форму задоволення. Але так не буває, а ми не хочемо цього знати. Тому й роздуваємо несвідомий потяг, роблячи його ментальним, щоб можна було “довго гнати велосипед”.

І його можна гнати довго, впродовж усього нашого життя, але тільки за однієї умови, що ви не полишатимете надію бути сповненим через іншого чи інших.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлюйте свій сексуальний потяг
  • Дивіться на те, як ви ховаєте або виставляєте свій інтерес
  • Захоплені сексуальним інтересом і подачею з іншого боку, усвідомлюйте, як ви розпоряджаєтеся тим, що для вас було так бажано
  • Після інтимної близькості дивіться на свою здатність бути задоволеним або не бути. Або ви жадали чогось іншого
  • Тоді чого, продовження банкету у вигляді: любові, ніжності, вдячності, особливої вдячності, одруження, заміжжя, визнання вас єдиною жінкою (єдиним чоловіком), серйозного наміру…
  • Усвідомте вершини й долини своїх любовних переживань
  • Дізнайтеся для самого себе, що ви пропустили, а на чому все-таки змогли вирости і знайти себе
  • Залишайтеся собою, кохайте, будьте милими і безпосередніми
  • Відпустіть себе

Статеве дозрівання.  

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.