Умелый игрок с женщинами. Вмілий гравець з жінками

Вмілий гравець з жінками.  

Невмілим гравцем із жінками чоловік може й не бути, і основна причина, через яку його невмілість поглиблюватиметься, – це те, що він шукає прихильність жінки не заграючи з нею, а, навпаки, показуючи, наскільки він серйозний чоловік. Саме це має прибрати всяку легковажність зі стосунків і надати фундаментальності тому, що відбувається, а йому як чоловікові серйозному – ґрунтовності: він кандидат в залицяльники, а можливо, і в самі що ні на є чоловіки.

Жінкам має лестити, що це не якийсь там джиґун або бабій, який волочиться за кожною спідницею, а людина із серйозними намірами. І отже, з таким позитивним чоловіком у неї є шанс на довгі й ґрунтовні стосунки.

Але от біда: оцінити цю ґрунтовність може тільки жінка, яка настраждалася. А найчастіше жінка шукає кохання, пристрасть, такий сексуальний виплеск, який переконає її йти із заплющеними очима за тим, хто змусив скинути всякий захист і закружляв у вирі почуттів, створивши стихію. І тепер із цієї стихії вона намагається вибратися, бо втратила ґрунт під ногами, і набуття ґрунтовної опори стає основним її бажанням.

І для неї кругообіг почуттів і бажань так і триває. Скучивши за любов’ю, жінка волає до почуттів. Здобуття любові породжує наступну вимогу – створити сім’ю, укласти шлюб, відчути міцний берег, причал, закріпитися, знайти дім із коханою людиною та знайти психологічну безпеку для себе й майбутніх дітей. Ґрунтовний, серйозний чоловік може запропонувати це жінці, але немає бурління: вона з ним не занурювалася і не злітала, не плакала і не сміялася, не губила і не знаходила, з ним вона не змогла впізнати себе в почуттях і коханні. З цим чоловіком вона не може приходити в захват і розпач і платить йому тією самою монетою – сухою детермінованістю, де все передбачувано на багато років уперед і не передбачається хоч трохи інтриги.

Умілий гравець із жінками – це Мар’я-майстриня з бородою. Він грає з жінкою, заманює її, створює інтригу, заворожує, зачаровує, хоча це не гра – він так живе, так дихає, тому жінки йдуть за ним із заплющеними очима. З таким умільцем жінка без наркотиків потрапляє в країну чуттєвих мрій, викурює з ним фіміам кохання, слухає чоловіка-сирену, який наспівує, причому лише їй єдиній, пісню величі того, що відбувається, яка під парами власного бажання підноситься до набуття любові вселенського масштабу.

Але в один із днів, витративши весь власний фіміам, вона знаходить на місці свого принца жабу. Його пісенька, виявилося, заспівана. Усе, що міг, він заспівав, станцював і розділив із нею. Але в нього немає іншої частини: підкоривши її цілком, він не має поняття, що з нею робити. Хоча сценарій завжди один – з цього місця, почавши відчувати задуху, чоловік норовить втекти. Він шукає для себе свободи, щоб уже з іншою жінкою з жаби перетворитися на принца.

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.