Сексуальное стяжательство. Сексуальне користолюбство

Сексуальне користолюбство.  

Закритість чоловіка стосовно жінки психологічно виражатиметься в боротьбі й підтримці розщеплення у взаєминах із жінкою, яка навіть і не присутня в його житті. Але він бажає її настільки сильно, що йому постійно доводиться придушувати це бажання, виражене в непомірному потягу володіти нею, насолоджуватися її сексуальною привабливістю, що збиває його з ніг.

Щойно він бачить жінку – все його самовладання випаровується, і він стає несамовитим. Пригнічене бажання атакує його, вносячи в абсолютно безневинний контакт із жінкою, в їхню звичайну розмову – про природу, погоду, роботу – думки, картини, бачення про секс із цією жінкою, хитромудрі й настільки витончені, що сам чоловік лякається, що видасть себе з головою. Він боїться і соромиться того, що стає в розмові неадекватним, намагається судорожно зам’яти розмову і якнайшвидше відійти на відстань від того, що відбувається, щоб не бути звинуваченим у сексуальному домаганні, яке, як йому здається, так і бризкає з усіх його пір.

Не маючи можливості залишатися природним у присутності жінки і відчуваючи через придушення неймовірну напругу від її сексуальної привабливості, чоловік несвідомо вважає за краще продовжувати ще посиленіше дресирувати і пригнічувати самого себе, урізуючи свої контакти з жінками, ховаючись і не даючи їм можливості викрити його в махровій гіперсексуальній збудливості, прикриваючи її абсолютною байдужістю і навіть недосяжністю своєї особистості для жінок.

Але благо жінки далекі від усіх болісних сексуальних проблем чоловіків, включно з основною – невпевненістю у власній потенції. Навпаки, вбачаючи в цій непохитності чоловіка чоловічу гідність і несхильність до хаотичних статевих зв’язків, жінка всерйоз береться за нього, намагаючись його спокусити і привернути до себе всіма доступними для неї засобами. Натренований не підпускати до себе жінку, тримати її на відстані, щонайменше, витягнутої руки, через страх перед жінкою, яка залишається для нього абсолютною незнайомкою, чоловік, наче равлик, намагається синхронізувати свій рух з її рухом, страхуючись і з трепетом роблячи мізерно малі кроки назустріч семимильними атакуючими хтивими кроками жінки, якій припав до вподоби цей невдалий мачо, що відклав своє сексуальне життя до кращих часів, а по суті, зробив її церебральною. Тепер ця шалено приваблива жінка йде в сексуальну атаку на цього чоловіка, щоб вивести його з “барлоги” сексуальних заборон і внутрішньої сексуальної залежності та безпеки, до якої він був засуджений самим собою, ставши відданим порнофілії.

Жінка в сучасному суспільстві не лишається поза увагою; усі засоби масової інформації говорять про жінку і показують її. Її вбирають, роздягають, підносять до небес, і тут же її досконалості протиставляють її недосконалість, намагаючись навчити, як їй потрібно ходити, лежати, спокушати, як носити і як не носити одяг. Весь сенс навчання зводиться до того, щоб зробити жінку сексуально привабливою для чоловіків. Складається враження, що навчання жінок сексуальної привабливості – одне з першочергових завдань на державному рівні.

Жінка, розуміючи, наскільки це важливо, як ніколи бурхливо проявляє сексуальну активність, пригнічуючи активність чоловіка. Ці Діани-мисливиці стають сексуальним і психологічним капканом для чоловіків, поглинаючи їх цілими, підтримуючи в них напругу і збудження, розігруючи і приручаючи їх, показуючи їм їхнє місце. Такі жінки в’ють мотузки з підвладних їм чоловіків, постійно ставлячи їх на місце. І якщо вже справа й закінчується шлюбом, то в такій сім’ї панує тільки жінка.

Інший тип – жінки, які тримають себе в обмеженні поруч із чоловіком. Така жінка ігнорує сексуальну революцію і хоче мати свого чоловіка, рідного і близького, свій дім, сім’ю і нескінченну близькість. А вона як жінка викладеться сповна – проявлятиме чудеса терпимості та прихильності, притаманної жіночій м’якості, щоб стосунки були і не закінчувалися. Але ті обмеження, які вона на себе накладає, не дозволять їй бути природною і невимушеною, насолоджуватися і розквітати в обіймах коханого. У результаті все це обернеться посиленим контролем стосунків і прораховуванням, хто що зробив один для одного.

А там недалеко і до наступного кроку – фатальної позначки: чоловік недостатньо її розуміє, любить, цінує. Бо контроль і виваженість у стосунках вимиватимуть із них усе живе, спонтанне, трепетне, залишаючи тільки поверхневе, яке на перевірку рано чи пізно виявиться не тільки незначним, а ще й непоказним. І такий погляд, вихолощений контролем і напругою, перестане живити їхні почуття.

Сексуальне користолюбство.  

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.