Быть озабоченным сексом. Бути стурбованим сексом

Бути стурбованим сексом – це бути в гострому бажанні мати інтимні стосунки, але не здійснювати їх у реальності, утримуючи себе з об’єктивних або суб’єктивних причин від близькості. За такого нагулу сексуального апетиту і тривалого його незадоволення ви стаєте одержимим бажанням сексу, збудливим і надмірно збудливим, через що віддзеркалення починає переслідувати вас через церебральність сексу.

Бажання сексу при цьому ще більше посилюється, роблячи вас ментально захопленим через придушення себе в реальному сексі, але ви тільки й думаєте про нього, смакуючи його, бажаючи його реального здійснення і сподіваючись на це.

Загрозою в реальному сексі може бути некоректність партнерки, яка може вразити закритий, насторожений розум чоловіка невтішним відгуком про нього як про сексуального партнера. Чоловіки дуже вразливі в сексі і ще більше вразливі після нього, коли напружено чекають реакції партнерки після статевого акту. А жінка при цьому може вже бути далекою від того, що відбувається, і з задоволенням розповідати про своїх найкращих партнерів, наводячи їх як приклад невдалому коханцю, додаючи до своєї мовної розбещеності сексуальну, по суті звинувачуючи партнера в сексуальній неспроможності. Чоловік, глибоко уражений у своїх найкращих почуттях і намірах, може спалахнути ненавистю до цієї грубої та примітивної жінки, яка не щадить ні його почуттів, ні його самого. І з цього моменту він перебуває в глухій обороні від усіх жінок, ще сильніше пригнічуючи себе в сексі, щоб не нарватися на ще більшу жіночу безцеремонність і ядрений цинізм.

Він підсвідомо починає уникати інтимних стосунків, але при цьому може поводитися компенсаційно двозначно, сексуально-грайливо, підштовхуючи тих жінок, з якими затіває цю гру, думати про швидку можливість інтиму з ним. І поки він її водить, вона дедалі більше зміцнюється в цій думці й цьому бажанні, її надії та почуття не дають їй спокою. Але якщо реальність стосунків відкладається на довше, ніж вона припускала, та сама жінка, яка ще вчора була милою, чарівною і чуттєвою, може для цього невдалого чоловіка перетворитися на ворога, на фурію. Вона побачила, що його флірт із нею – це всього лише обман, він якимось незрозумілим для неї чином її використав і залишив ні з чим.

А тим часом чоловік, наляканий своєю неспроможністю і шоком від розвороту реального сексу, ховається в обуренні від реальних жінок та їхньої недосконалості. Перевіряючи себе згодом з великою напругою і страхом, він знаходить себе не тільки в сексі, а й після нього зовсім неблагополучним, обтяженим посткоїтальною дисфорією від сексуального нетравлення. Він перебуває ніби в депресії після статевого акту, і жінка останнє, що йому потрібно в цей момент. Він чекає не дочекається, коли позбудеться цієї жінки, і швиденько згортає програму перебування удвох. І це геть відбиває залишки апетиту до реального сексу і його болісного відображення.

Сексуальна фрустрованість починає велику компенсацію в ментальному сексі. Будь-яка пауза незайнятості заповнюється хвилюючими і збудливими мріями про діви. Причому в мріях він їх має через їхню нежиттєвість необмежену кількість, приводячи їх до життя ментальною стимуляцією і сексуальними прожектами. Це з ними він влаштовує сексуальний шабаш, і там він невтомно їх задовольняє, і вони за ним божеволіють. Там він сексуальний, мужній, він їхній пан, там він неперевершений мачо.

Емоції розвитку:

 • Усвідомлювати всі шляхи свого сексуального життя
 • Усвідомити весь свій негативний сексуальний досвід і який вплив він справив на ваше особисте життя
 • Усвідомити весь свій позитивний сексуальний досвід і який вплив він справив на ваше життя
 • Усвідомити себе в “єсності” – у стані сьогодні
 • Чи є у вас секс і як ви себе проявляєте в ньому
 • Ви залишилися схильні до ментального кохання і ментального сексу?
 • Чи ви здійснюєте цей бік життя реально?
 • Ви бачите свої обмеження в коханні та сексі?
 • Ви вільно висловлюєте себе в почуттях?
 • Чи ви займаєте вичікувальну позицію
 • І завжди чекаєте більшого
 • І тому частіше знаходите себе в стані розчарування
 • У надії скоро зачаруватися знову?
 • Ви цікаві самому собі?
 • Вам цікаві інші?
 • Ви кохаєте, ви кохані?
 • Ви життєві чи фантомні, намагаючись наповнити своє життя неіснуючим і громіздким?
 • Дорослішайте, ставайте зрілими і мудрими
 • Живіть реально
 • Відпустіть себе

Бути стурбованим сексом. 

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.