Неравный брак. Нерівний шлюб

Нерівний шлюб.  

Намагатися поживитися любовною радістю, знехтувавши віком і громадською думкою, – зараз це не складно робити, бо немає репресивного суспільства, репресивної моралі, яка могла б влаштувати цькування. Тепер кожен вільний розпоряджатися своїм життям, своїми стосунками, як він вважає за потрібне.

Такої свободи людина раніше не мала. І літній чоловік навряд чи став би грати в таку небезпечну гру з молоденькою дівчинкою, якби окрім солідної переваги в роках у нього не було переваги в грошах. Це особливо суттєво сьогодні, коли все трясеться і йде з-під ніг, коли немає психологічної безпеки, а людина, чи то чоловік, чи то жінка, ностальгує за абсолютною статикою, де все було б назавжди. Юність, як жіноча, так і чоловіча, вважає за краще не добиратися неходженими стежками до матеріального достатку, який за нинішніх часів єдине, що гарантує відносний спокій і таку ж безпеку. І тут арифметика проста: що більший у когось рахунок, то нібито більше в нього безпеки. У житті – так, але від смерті рахунок не рятує. Тепер кожен воліє, якщо вже він нездоровий і нещасливий, бути при грошах, ніж без них: “Якщо ти нещасливий, краще плакати в таксі, ніж у трамваї”. Ну а жінка натомість бажає отримати все, про що мріє, і намагається бути для цього чоловіка найкращою і, головне, незамінною.

Чоловік, який оновлює своє життя з дівчинкою, що годиться йому в доньки, намагається прив’язати її до себе всіма доступними засобами та водночас обмежити, урізуючи всі можливості появи в неї нового потягу, що міг би стати загрозою для негласно зафрахтованої ними стабільності. Внутрішні хвилі сумніву, до того ж цілком природного, не народжують довіри. І якою б благополучною не була картинка, той, хто перебуває в нерівному шлюбі, знає всі його підводні течії.

Сьогодні криза середнього віку неабияк помолодшала, водночас і “криза жанру” в чоловіків починається значно раніше. Зростає кількість самогубств серед чоловіків молодше 30 років. Цінності минулого – стабільний шлюб і постійна робота – не можуть уберегти молодих людей від суїциду. Ще одна слабка ланка сильної статі – сексуальне здоров’я. У більшості мачо проблеми з цим через невдале спілкування з протилежною статтю. На тлі суперменів із кіно та рекламних роликів у чоловіків виникає фобія власної неповноцінності. Стає поширеною боязнь, що подружка приголомшить: “А ти не герой у ліжку!” А нинішні панянки через сексуальну розкутість абсолютно без гальм. Вони не гребують нічого нового і готові експериментувати в спальні. Чи не звідси чоловічі фобії: впораюся – не впораюся? догоджу – не догоджу? задовольню – не задовольню?

Емоції розвитку:

  • Усвідомити свої фобії, пов’язані з протилежною статтю
  • Усвідомити привабливість чоловіка або жінки, в якому віці, і його обмеження
  • Чого ви найбільше жадаєте у стосунках? Чого найбільше чекаєте від них?
  • Усвідомити свої минулі стосунки з протилежною статтю: у них було те, чого ви жадали?
  • Ви коли-небудь отримували від стосунків, які у вас були, те, до чого ви прагнули?
  • Якщо отримували, як це позначалося на вас зовні та внутрішньо?
  • Якщо не отримували, як це позначалося на вас зовнішньо і внутрішньо?
  • У вас зараз є стосунки з ким-небудь?
  • Що ви прагнете отримати від цих стосунків і чого отримати не можете, але вас це переслідує
  • Що вам не подобається і неприємно в цих стосунках і що ви пригнічуєте, боячись себе в цій частині?
  • Які у вас особистісні фобії?
    Усвідомте цю душевну хворобу, медитуйте і звільніть себе від неї
  • Дозвольте собі жити
  • Розширте свідомість
  • Відпустіть себе

Нерівний шлюб.  

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.