Мужская возбудимость. Чоловіча збудливість

Чоловіча збудливість – це високий ступінь лібідо, підживлений пожадливістю й хтивістю, внаслідок інфантилізму й неправильної сексуальної освіти, неправильного поводження із собою в сексі. Неможливість усвідомити те, що відбувається, тримає чоловіка в ситуації без об’єктивної можливості бути в сексі – напруженим, закритим і збудливим або перезбудженим у сексі.

Тільки цей секс не реальний, а ментальний через придушення себе в реальному сексі. А реальний секс завжди загрожує наслідками, крім статевого нездоров’я (але тут уже кожен освічений, якщо не ворог собі, і знає, що секс має бути безпечним). Наступна загроза – це, м’яко кажучи, некоректність партнерки, яка може вбити закритий, насторожений розум сексуального партнера не тільки невтішним відгуком про нього як про партнера, а й розповідями про своїх найкращих партнерів, приводячи їх як приклад для прикладу коханця, який не дотягнув до успіху. До своєї мовної розбещеності вона додає сексуальну, звинувативши партнера в сексуальній неспроможності, геть розвернувши створену ним ідею про себе як про одержимого сексом. І для цього є всі підстави. Коли чоловік залишається наодинці із собою, будь-яку паузу, що утворилася, він може заповнити хвилюючими, збудливими мріями про дівинь, які змінюються, як у калейдоскопі. Кожна попередня заміщується наступним образом, який вабить з екрана.

Чоловік і так багато років займається самозадоволенням. У своїх мріях він має млявих дів як хоче і скільки хоче. І вони для нього перестають бути млявими. Ставши механічним у своєму статевому збудженні, приводячи себе до стимуляції ментальними, сексуальними прожектами, шукаючи новий сексуальний стимул до самозадоволення, він оживляє цих екранних красунь і приходить у шок, у обурення від реальних жінок та їхньої недосконалості. У своєму самозадоволенні він відчував таку необмеженість, плавність, а тут, у реальності, все так грубо, оголено, різко, все зачіпає, ранить, закриває ще більше і не дає змоги чоловікові мати природний, вишуканий і блаженний вигляд. Від сексуального нетравлення може бути проявлена посткоїтальна дисфорія, коли після статевого акту в чоловіка настає апатія і депресія, і жінка – це останнє, що йому потрібно в цей момент. Але благо, що це тимчасово, поки він знову не нагуляє сексуальний апетит. І чоловік сподівається, що ця чаша його мине цього разу. Він чує в собі найпотужніший сексуальний поклик і знову і знову робить те, що робило все живе на землі, – живе і трепетне злягання.

І начебто все правильно, і в результаті має народжуватися млість і кохання, адже для людини це така радість – бути з іншим, змішувати себе та розділяти, але після цього чоловік знов і знов може виявляти апатію та депресію. Звичка до ментального сексу бере гору. Торжествує його механічне існування і сексуальна незрілість. Його сексуальна фрустрованість пов’язана з його інфантилізмом, тотальним контролем і сексуальною заданістю. Ні тіло, ні розум у сексі не є відпущеними. Вони ніколи ще не виходили оголеними, без заданих параметрів. І чоловік почувається після коїтусу безпорадним, обділеним і спорожнілим, як здута кулька.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлювати себе в сексуальній стимуляції
  • Ментальні стимули до сексу – бачити
  • Бачити також, як ви поспішаєте здійснити статеву гру або відкладаєте її
  • Під час здійснення бачити себе після того, бачити, що стоїть за цим, – здоров’я чи недуга
  • Відкладений секс і його прояв у часі – спостерігати
  • Спостерігати, як після тривалого утримання ви нарешті підійшли до розрядки сексуальної напруги; чим це закінчилося особисто для вас
  • Бачити секс і його прояви на всьому протязі
  • Як він відбивається у вас?
  • Як він вас змінює?
  • Осмисліть, а якщо пройдете глибше – усвідомте справжній вплив сексу на вас і який він
  • Бажання сексу робить вас напруженим чи розслабленим?
  • Що для вас у сексі є табу?
  • Який секс ви хочете здійснити у своїх найпотаємніших еротичних бажаннях, але не можете і боїтеся?

Чоловіча збудливість

Секс та чоловік у своїх проявах

Секс и мужчина в своих проявлениях. Секс та чоловік у своїх проявах.

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.