Требование через неудовлетворенность стать удовлетворенным. Вимога через незадоволеність стати задоволеним

Незадоволеність.  

Вимога через незадоволеність стати задоволеним – це створення двоїстості, розщеплення, самодиверсії, пророблених із власним розумом, у спробі домогтися бажаного задоволення.

Незадоволеність – ознака розвиненої самості, показник, що людина у своїх бажаннях спрямована в майбутнє і вже мало цікавиться тим, що є, або не цікавиться зовсім.

З незадоволеністю можна вчинити двома способами. Перше – придушити її, і тоді у свідомій частині ви нічого не чутимете й не знатимете про присутність у вашому житті незадоволеності, ви не будете різкі, категоричні, бо саме незадоволеність створює в характері гострі кути.

Або другий варіант – перебувати в неприйнятті своєї незадоволеності, яка є, власне, показником, що ви для себе ще не знайшли того способу життя, де стаєте самим собою, органічним, гармонійним із самим собою і з тим, що відбувається. Це свідчитиме про те, що ви не загубилися ні серед людей, ні в житті, а змогли виявити й розрізнити, застосувати до себе та свого життя через підвищення усвідомленості такі ключі, що з безлічі могли створити єдність індивідуальності та привести її до інтеграції.

Це й буде проявом розуму: через спостереження незадоволеності усвідомити її глибину й те, що в нас самих породжує незадоволеність. Вхопившись тільки за цю нитку, можна прийти до пробудження усвідомленості. Натомість ми беззастережно вимагаємо для себе задоволення на тлі розколу особистості та зростаючої несвідомості, а разом з нею незадоволеності. Ми невтомно вишукуємо для себе задоволення через необмежені можливості сучасного світу та особисті взаємовідносини і всі пристрасті, що є. Ми не сидимо склавши руки і продовжуємо їх нарощувати в спробі законним чи незаконним чином задовольнитися.

Але якщо ми будемо уважними, то виявимо одну й ту саму картину: за миттєвим задоволенням стоїть розпалена незадоволеність, ми очікуємо на чергову порцію якихось прийомів і задоволень, які могли б заткнути цю зяючу пащу. Уся винахідливість розуму поставлена на службу розтравленій незадоволеності. Але й це жодним чином не може заткнути голодну пащу самості людської, яка рано чи пізно призведе до пошуку такого ядрового самозабуття, завдяки якому можна було б зануритися нижче за рівень свідомого і прописатися там, щоб більше не чути, що в цьому житті ми «рилом не вийшли». І таким чином уникнути своєї незадоволеності.

Незадоволеність – це не прокляття. Це вірний промінь для осягнення самого себе і власної самореалізації.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлювати свою незадоволеність
  • Залишатися незадоволеним, засвідчуючи при цьому себе та свої прояви
  • Починаючи бачити все те, що незадоволеність змушує проявляти в житті
  • Досліджуючи своє невдоволення собою на порівнянні себе з іншими
  • Або невдоволення на розпаленому зарозумілості у спробі досягнення іншого бачення себе в очах інших
  • Усвідомлювати пекучість незадоволеності як ознаку вимоги від себе великих звершень
  • Не тонути в незадоволеності, а усвідомити й дозволити цій потенційній енергії бути трансформованою
  • Розслабитися в самому собі
  • Дозволити собі текти
  • Жити в дозволі
  • Відпустити себе

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.