Інфернальність.
При придушенні страху і провини ми можемо підійти до граничної точки. Ми не маємо можливості нескінченного психічного, безконтрольного придушення. І ось коли ми на межі, тоді й набуває чинності інфернальність. Починається звільнення непомірного страху, провини, несвідомості. Людина сама стає страхом, але вона може цього й не чути. Але її інфернальна активність стає магнетичною, відбувається спотворення реальності. Це небезпечно: людина починає притягувати нещастя. Накопичений деструктивізм отримує звільнення.
Страхи породжуються незрілою формою існування, уникненням усього того, що має місце в реальності. Але ми навмисне створюємо самообман, який тонким шаром накладається на страх. Уникаючи прямого погляду, ми здригаємося від найменшого руху життя в невідоме, перешкоджаючи руху. І знову лякаємося, урізаючи енергію життєвості, роблячи невідоме відомим, ментальним обрізанням зменшуючи неосяжність життя до розмірів своєї власної кухні. Ми гасимо світло усвідомленості, не відкриваючи себе і життя, а наглухо задраюючи себе у відомому, засвоєному, ввібраному, обумовленому. І в усьому цьому ми можемо пересуватися, не переймаючись власною присутністю, а навпаки, геть відсутні, роблячи все механічно, на автопілоті, в глибокому сні, зберігаючи видимість життя.
Інфернальність – запаси не залученої в життя енергії, які здатні розряджатися в небезпечний спосіб, спричиняти зіткнення з реальністю.
Вертикальне зростання – це необхідність для м’якої дезінтоксикації інфернальності. Усвідомленість та її висвітлення життя – те, що дає змогу не накопичувати гримучої суміші підсвідомості й не вести уявного життя. Будучи присутніми в усвідомленості від моменту до моменту, ми завершуємо ситуацію, спалюючи інтенсивністю кожну прожиту мить сповна. Така тотальна залученість звільняє і не залишає сліду від минулого. Кожна мить є новою, свіжою та неповторною. Людиною осягається потаємність життя, її причетність і відповідальність. Її велич: вона є перехрестям неба і землі.
Емоції розвитку:
- Не придушувати, а усвідомлювати й медитувати на страх, гнів, ненависть, агресію, ревнощі
- Знати й бачити себе в кожну мить
- Нічого не залишати на потім
- Усе завершувати в тут і зараз
- Зважати на відображення
- Отримувати цілісне бачення
- Дотримуватися чистоти
- Розлучатися з ілюзіями через дорослішання в прагненні до зрілості
- Пам’ятаючи про спостерігача, створювати єдність із розрізненого
- Розслабляючись у самому собі
- Живучи в дозволі
- Не обмежуючи руху
- Відпускаючи себе
Інфернальність.
САМОПІЗНАННЯ
Навчання «Методу БУС»
Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.
В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.