Женский расчет. Жіночий розрахунок

Жіночий розрахунок полягає у спробі здійснити своє життя – фізичне, матеріальне, соціальне, моральне, етичне, етичне, моральне і аморальне – через чоловіка.

І це цілком природно, ми навряд чи зустрінемо людину, яка досягла статевої зрілості, яка б не шукала розширення свого життя через протилежну стать. У життя має бути привнесено щось від невідомого, щоб ми спалахнули невідомим полум’ям і всі наші підвалини були потрясені.

Ну а потім ми вже можемо, з часом вибираючись із цього любовного хаосу, дивитися, наскільки ми талановиті в коханні. У такому первинному коханні мало розрахунку, є обумовленість і обмеження, які не дають змоги піднестися в коханні з першого досвіду, а змушують падати в коханні заради самозабуття. Ну а наслідки першого невдалого досвіду проведуть психологічну корекцію, роблячи психічний самозахист у коханні більш закритим і витонченим. Ось тут і народиться думка, або її навіє музикою, використовувати чоловіків та їхні соціальні можливості в особистих корисливих цілях.

Якщо ви опинитеся саме тією жінкою, з якою чоловік не готовий розділити свої надмірності, то вам доведеться навчитися, як розкрутити цього або іншого чоловіка так безпосередньо і непомітно для нього, щоб він не міг і подумати, що його видаюють. Але чоловік заможний і наділений владою, ще до приходу у владу, з підозрою вдивляється в жінку. Він хоче, щоб його любили не за гроші, а за його душу, любили його самого. За гроші він може придбати багато продажних жінок, вони будуть професійні. Але він не буде цим зігрітий, це не заповнить його життя новим одкровенням.

Жінка виживає, вона шукає кохання і захищеність, і це її надія на чоловіка. Там, куди входить розрахунок, мало що залишається від уваги й усвідомленості, ще менше розуміння, як бути з чоловіком. Жінка, яка має мотив, розігрує перед чоловіком роль або безліч ролей, які мають йому сподобатися. І вона чітко вловлює, якщо він незадоволений, і негайно перебудовується та прикидає що-небудь нове, що припаде йому до смаку, щоб він прив’язався і кинувся саме до цього відображення.

Багато жінок починають стосунки з відвертого підкупу, демонструючи себе істинною господинею, негайно розпочинаючи впорядковувати життя свого чоловіка: створюють йому комфорт на кухні, в домі та в ліжку; показуючи свою незамінність, розгортаючи хтиву форму боротьби за обранця. Якщо йому подобається розбещеність – це не проблема. Проблема так придушити і заховати розрахунок, щоб його тінь не лягла на її невинне личко. Найменша тінь – і чоловік із великодушного, піддатливого, доброго, який намагається поліпшити життя жінки, відчувши бажання використати його в меркантильних цілях, може розвернутися найнебажанішим чином і постати перед нею у вигляді розчарованого, розлюченого скунса.

Ми нескінченно намагаємося обійти і перехитрити себе, життя та інших. Але для життя потрібна жива проникливість серця, а не холодний, ментальний розрахунок. А то, не дай бог, ми знову будемо брести узбіччям власного життя, судорожно шукаючи об’єкт, щоб зробити на нього ставку і обіграти його.

Емоції розвитку:

 • Розповідаючи про себе і про почуття – ви уважні
 • Усвідомити, що відбувається, якщо постати перед дзеркалом чоловіка, в якому ви зацікавлені
 • Усі проекції на чоловіка, який надихає на близькість, – усвідомлювати
 • Усе розчарування, пов’язане з очікуванням виконання власних проекцій, – бачити
 • Подивіться: ви знаєте цього чоловіка, ви чуєте його, ви присутні?
 • Що у вас є від безпосередності, коли вам стає просто і легко?
 • Ваше справжнє ставлення до чоловіків – медитуйте
 • Що говорить ваш попередній досвід?
 • Залишайтеся усвідомленими
 • Чи є у вас власне обличчя?
 • Дозвольте собі жити
 • Відпустіть себе

Жіночий розрахунок.  

Диво жінка

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.