Услужливость. Послужливість

Послужливість – це, не чекаючи прохання іншого про будь-що, виявляти готовність або запевняти іншого в готовності зробити для нього все, що б він не попросив або не захотів.
Чим погана риса характеру? Не тільки не погана, а чи не одна з найкращих рис характеру, особливо жіночого. Жінка відверто, не приховуючи своїх почуттів до чоловіка, поспішає показати свою прихильність до нього, свою любов тим, що проявляє послужливість.

Не приховуючи, а, навпаки, демонструючи свою готовність бути для нього всім тим, ким він захоче її бачити, вона готова поступитися своїм гонором, своєю ідеєю про себе, аби тільки він їй повірив, довірився і став для неї рідною, коханою і близькою людиною, а вже вона постарається. Так чоловічу скупість на почуття компенсує жіноча м’якість і послужливість.

Але послужливість мотивована також бажанням завоювати іншого за будь-яку ціну: термін не обговорюється, умови не виставляються. І м’яка жіноча манера завоювання готова вести тривалу облогу, щоб привести чоловіка, який неохоче схиляється до близькості з цією жінкою, не в короткі строки, а в будь-які за тривалістю, але головне – досягти бажаного, щоб чоловік не міг відкрутитися і нарешті зрозумів, що інтимні стосунки в них є, а отже є й зобов’язання щодо одне одного.

Така авансована поступливість з боку жінки по відношенню до чоловіка потребуватиме згодом компенсації з боку чоловіка у вигляді психологічної нагороди. А це – визнання, скільки душевних і фізичних сил витратила ця добропорядна жінка, щоб підгодувати або завоювати такого олуха, який ну ні в яку не довіряє жінкам, їхній м’якій манері: м’яко стелить – жорстко спати. І тому, незважаючи на найвишуканіші способи приборкання норовливого, так і норовлять злегка клювати з жіночих рук, але одразу ж злетіли, намагаючись полетіти в чужі жіночі руки, благо, що їх завжди предостатньо.

Та й у чоловіка може бути алергія на жіночу м’якотілість. Навпаки, він може жадати жінку – владну пані, яка могла б підпорядкувати його життя на догоду собі, цілком би вирішувала, як і в який спосіб має жити і чинити цей чоловік, якщо бажає бути під її п’ятою. І тоді чоловік витягується на повний зріст, як на плацу, і починає вірою і правдою служити цій обожнюваній ним жінці. Вона – досвідчений керманич у цьому океані життя, і завдяки їй він перестає захлинатися і тонути. При цьому ще й знаходить у собі внутрішню єдність, якої раніше не було й близько, бо з кожного приводу народжувався хаос і кошмар. Тут же, з такою владною жінкою, яка розмовляє мовою однозначності, все для нього приходить до ладу, і він з натхненням здається на милість цій жінці.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлювати свої риси характеру та їх протиріччя
  • Усвідомлюючи послужливість і метушливість, бачити мотив
  • Усвідомлювати, чим ми платимо за боязке проживання свого життя
  • Як наша боязкість не дозволяє нам бути щасливими коханцями у стосунках
  • Як наша боязкість не дозволяє нам відчути сповна соціальну вписаність без фобій
  • Скільки страхів вона народжує з кожного несусвітнього приводу
  • Дивимося, як розігруємо розум постійними клопотами, забезпечуючи собі “алібі”
  • Як це дозволяє нам жити на взводі, але завжди ухилятися від остаточного рішення
  • Підтримуючи збудженість на враження, які своєю чергою підтримують ментальну метушню, створюючи димову завісу зі звичної, захаращеної метушні
  • Щоб ми насправді не могли бачити, чути, відчувати, як воно є!

Диво жінка

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.