Женский интерес к мужчине. Жіночий інтерес до чоловіка

Жіночий інтерес до чоловіка – це природний, абсолютно природний інтерес. Коріння його сягає інстинкту, це біологічні, хімічні, гормональні процеси, під час визрівання яких чоловік і жінка досягають статевої зрілості й спрямовуються в любовному томлінні на пошуки партнера протилежної статі, якщо вони гетеросексуальні. Статева зрілість вимагає розширення свого власного життя, виходу з відомого, родинного маленького маленького світу, кокона, що слугував нам, щоб ми дожили до свого дорослішання і почали пошук іншого, щоб повторити долю всього живого на землі.

Створити свій власний світ, свою сім’ю, знайти в ній все, що необхідно для нашого життя і нашого щастя, і виростити людське немовля в безпечній для нього обстановці, де воно знайде все для себе і також зможе досягти статевої зрілості й пуститися в пошуки іншого, з ким воно могло б скласти пару.

У своїй соціальній зумовленості ми зі співчуттям ставимося до людей, які по життю залишаються без пари. Жінка, яка не вийшла заміж, викликає таке відображення в оточуючих, що безмірно може почати хворіти душею. Чоловік, який залишився без жінки, викликає надлишкову опіку оточуючих його жінок, які всі норовлять його прилаштувати. І в тому, і в іншому випадку відбувається нездорове хвилювання, якщо бачать людину на самоті, а не в парі. Це вважається нездоров’ям, неблагополуччям, невдачею, чоловічою чи жіночою.

Але часи змінюються, і ми змінюємося разом із ними. І ці зміни торкнулися суспільства і сім’ї. Настала епоха синглів (від англ. sihgle – “єдиний”, “окремий”).

Соціологи вважають, що усвідомлено обрана самотність скоро буде долею більшості людей у розвинених країнах. Це будуть холостяки середніх років, жінки-кар’єристки і матері-одиначки. Простіше кажучи, сингли. І це природний хід історії. У Середні віки лише велика сім’я мала шанс на виживання. Тепер людина в змозі впоратися зі своїми проблемами наодинці, а високий рівень розлучень, тиск великих міст, зміцнення індивідуалізму – все це чинники, які насамперед впливають на збільшення масштабів самотності.

У традиційних культурах молодість закінчувалася, коли людина вступала в шлюб, тобто отримувала доступ до здійснення репродуктивної функції. Але зараз чільною стає система життєзабезпечення, економіка. Самотність не просто стає прийнятним стилем життя, вона фетишизується. “Я сам” – ось девіз героя нового часу. Тепер рекламний ролик демонструє суверенну, самодостатню людину на тлі розкішної квартири або в салоні фешенебельного магазину. Нині виробники роблять ставку на людину-сингла, апелюючи до її головних життєвих цінностей: свободи і права одноосібно ухвалювати рішення і розпоряджатися грошима.

Ну а поки сингломанія ще не поширилася і обумовленість не мутувала остаточно, жінки в любовному томлінні продовжують вірити у своїх чоловіків, героїв, принців. І це стимулює їх до активного пошуку відповідного чоловіка, з яким можна було б жити в парі, народжувати й ростити дітей.

Сексуальна розкутість і свобода, можливість нескінченно тусуватися то тут, то там, активно змінювати сексуальних партнерів задають іншу тональність, породжують гостру, інтенсивну форму спілкування – гаряче і швидко, після чого реверанс і прощання. Така недовга можливість бути одне з одним не дає змоги не тільки наблизитися чоловікові й жінці одне до одного, а й просто зазирнути в очі. Витримавши паузу чи ні, вони судорожно шукають партнера після такого пекучого, несвідомого злягання, яке п’янить і примушує шукати все нові й нові зв’язки, роблячи людину одержимою одним невгамовним бажанням – змінювати партнерів день у день.

Або інша крайність: жінка, яка скучила за чоловіком, живучи на надриві, в голові проробляючи всі немислимі па з чоловіком, відраховує день за днем, місяць за місяцем; час минає, а вона не може розквітнути – починає звертати гнів всередину, пригнічуючи сексуальну енергію. Смертельне бажання притягнути до себе чоловіка за будь-яку ціну обернеться тим, що вона почне відважувати від себе чоловіків. Її підсвідоме прагнення бути як усі або не нижче за інших в енергії обернулося і проти неї, і проти чоловіків.

Не можна спотворювати природний інтерес до протилежної статі. Усе, що з нами відбувається, особливо на емоційно-чуттєвому рівні, має усвідомлюватися. Ми повинні знати й чути все, що має місце. Це відродить нашу чутливість. А з такою чутливістю ми здатні на безпосередність і відкритість, що необхідно для любові.

Емоції розвитку:

  • Усвідомлюючи всі любовні проєкції
  • Спостерігаючи їхнє здійснення в житті
  • Усвідомлюючи збудження з приводу чого-небудь
  • Здійснення задуманого несе задоволення для вас
  • Уміння бути наодинці з протилежною статтю
  • Чи повторюєтеся ви в поведінкових прийомах, якщо партнер змінюється
  • У вас є своє власне обличчя
  • Що ви робите зі своїм обличчям
  • Подивіться на себе наодинці та з іншими, у кому ви зацікавлені
  • Нічого не змінюйте, продовжуйте спостерігати

Жіночий інтерес до чоловіка.  

Диво жінка

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.