Женская обусловленность. Жіноча обумовленість

Жіноча обумовленість.  

У жіночу обумовленість входить прагнення самореалізації та здійснення свого життя за рахунок чоловіка. І дівчатка, що підростають, і зрілі матрони (matrona, матрона, поважна заміжня жінка) не полишають надії зустріти такого чоловіка, такого собі Санта-Клауса, який зміг би реалізувати всі їхні жіночі уявлення про щастя. Звідси і жіночий емоційний запій, пов’язаний з передчуттям ритуалів залицяння, які повинен виконати чоловік, щоб завоювати серце вподобаної жінки.

Як за допомогою ритуалу можна завоювати серце? По-перше, дотримання ритуалу не притаманне чоловікові, але він знає правила гри і, щоб набрати кілька очок на свою користь, виконує те, що гарантовано дасть йому перевагу, завдяки якій нестійкий жіночий погляд від жадібності до проявлених жестів милостиво схилиться до цього чоловіка. І якщо серце завойовується – тоді в коханні як на війні. Це не агресивне завоювання: жіноче серце мліє, тане, жінка тремтить, змінюється весь простір її життя, коли в її життя входить той чоловік, якого вона визнає своїм, вона починає текти, і ті чари та магія кохання, які відбуваються між ними, відомі тільки їм. Але це однозначно інший простір життя, де піднесені до небес і чоловік, і жінка. До цього вони не знали, що життя може сходити, тепер же їм це відомо не з чуток. Вони сходять, їхнє життя знаходить вершину, і це вершина невідомого – любові.

Через зумовленість довго перебувати на вершині ми не зможемо. Не зможемо довго перебувати в стані такої відкритості, усвідомленості, коли все починає сплавлятися, переплавлятися зовсім в інше світовідчуття. Ми постараємося швидко перекладати все, що відбувається, на відому мову, перевірену ще нашими мамами і бабусями, – мову утилітарності, і спроможність чоловіка буде зважено на терезах.

Питання буде поставлено руба: “Що він мені може дати?” Можливо, зараз у нього в матеріальному світі немає нічого, що він міг би вам дати, але у вас усе життя попереду. За часів Союзу казали, що треба вийти за лейтенанта, щоб стати генеральшею. Усі розуміли, що це не короткий шлях. Та й чи кожен лейтенант ставав генералом?

Дівчата зметикували: у бідності можна закласти кохання, не можна закладати багатство й можливості. ХХІ століття звело в культ владу і багатство. Усе стало продаваним і купованим. Так було й раніше, але не настільки відверто висловлювалося. Жінка торгується і вимагає від чоловіків своїх, обумовлених, за її поняттями, можливостей, які чоловік їй зобов’язаний надати.

Але чи дивитеся ви на свого чоловіка і чи бачите його? Одна зі своїм чоловіком почувається бідною, інша, багата, покинутою. Тому що на свої грошики багатенький Буратіно може купити й забезпечити цілу гірлянду розумненьких, гарненьких і радісних у своїй подяці до нього дівчат, а старому чоловікові їхня молодість слугує віагрою і скрашує цю не найкращу пору його життя.

Жінка, знедолена чоловіком, вимагає компенсації, втрачаючи надію на те, що прийде той єдиний, неповторний і на цьому величезному, шаленому сексуальному ринку знайде її й назве єдиною, виконає всю її зумовленість із лишком – для такого Геракла буде нікчемною справою виконати навіть царську забаганку своєї жінки. І вона зайдеться в екстазі, давши вихід хтивості в обіймах свого чоловіка.

Емоції розвитку:

 • Усвідомлювати свою обумовленість на чоловіків
 • Бачити випереджальне уявлення про чоловіка, яке затьмарить його справжнього
 • Побачити, з ким ми маємо справу: з бажаним образом чоловіка чи з чоловіком, який перед нами
 • Вони відрізняються тим, що на бажаний образ ми можемо безмежно проєктувати, обігруючи і переінакшуючи його на наш розсуд.
 • Реальність нам цього не дозволить.
 • Нам доведеться поводитися відповідно до неї
 • Поява чоловіка у вашому житті змінює ваше внутрішнє?
 • Усвідомте, які зміни творять у вас розширення вашого життя: ви стаєте до себе м’якшими чи, навпаки, вимагаєте від себе більшого?
 • Ви напружуєтеся чи розслабляєтеся поруч із чоловіком?
 • Ви догоджаєте, метушитеся перед чоловіком чи залишаєтеся собою?
 • Побачити себе такою, яка ви є
 • Розслабитися
 • Відпустити себе

Жіноча обумовленість.  

Диво жінка

САМОПІЗНАННЯ

Навчання «Методу БУС»

Самопізнання припускає знайомство з собою, усвідомлення власного потенціалу, підсвідомих прагнень, прийняття сильних і слабких сторін, дослідження і зміну власних звичок, які впливають на якість життя.

В процесі навчання використовуються різні методи, такі як психотерапія, навчання методу БУС, психологічне консультування, наставництво, менторство, медитація, спостереження за механізмами роботи розуму, рефлексія, усвідомлення своїх дій і думок, читання книг з саморозвитку, самостійна практика, виконання домашніх завдань.